Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefont szeretnék venni...

Fufiné kérdése:

Telefont szeretnék venni valaki tipp, hogy milyet esetleg? Mi az ami szóba jöhet és mi az amin ne is gondolkozzak?!

Figyelt kérdés
Ti mit ajánlanátok?!

#telefon #szeretnék venni!
2014. jún. 7. 00:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Sony-t vegyél, Xperia z1 -et de ha ez neked túl nagy akkor vedd az Xperia z1 compact-ot, vagy ha van rá keret akkor Xperia z2-t ha ezek túl drágák akkor Xperia Z, vagy LG G2 arról is sok jót hallottam, de még a htc one is jó telefon. Ha egy kicsit olcsóbb telefont keresel akkor ott van az Xperia L, SP, M
2014. jún. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem Sony a legjobb, ha van rá pénz, egyértelmű Z2,(ismerősömnek ilyen van) ha olcsót akarsz, akkor Zr(nekem ilyenem van).
2014. jún. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez nagyban függ hogy mennyi pénzt fordítanàlrà, ha a pénz nemszámít akkor xperia z1 compact,iphone 5s ( azért írom mert ezeknek még elfogadható a méretük),ha mérsékelt àron akarsz jó telót venni akkor ajánlom a BlackBerry z10, xperia SP, LG Nexus 4 (bár erre vigyázni kell), LG optimus G, Motorola Moto G
2014. jún. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagy esetleg Samsung Galaxy Express 2.
2014. jún. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!