Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Wifi probléma. Androidos...

Dono28 kérdése:

Wifi probléma. Androidos telefonommal nem tudom az itthoni wifit használni. Valakinek valami tipp, tanács, hogy mit kellene csinálnom, hogy működjön?

Figyelt kérdés

Pár napja vettem egy LG Optimus L5 II telefont. Amikor csatlakozom az itthoni wifire pár percig működik, majd ledob minden eszközt, ami csatlakoztatva van és csak a router újraindítása után működik megint. Máshol simán tudok csatlakozni wifire, csak itthon nem. Visszavittem a telefont, de azt mondták a router beállításain állítsak, megpróbáltam, de ezután se volt jó. Egyébként TP-Link a router, konkrétan TL-WR740N.

Előre is köszönöm a segítséget!



2014. márc. 19. 14:02
 1/4 Wadmalac ***** válasza:

Próbálj váltani a WPA és a WPA2 kódolás közt, hátha.

A WEP alapból felejtős.

2014. márc. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Megpróbáltam, sajnos ugyanazt csinálja, mint eddig, de azért köszönöm! Néha ki szokta írni, hogy felhasználó azonosítási probléma, de nem tudom miért, nem értek hozzá.

A nevet, jelszót mindig leellenőrzöm és az jó, nem azzal van a baj, resetelni is próbáltam a routert azután se lett jó, a telefont visszaállítottam a gyári beállításokra, próbálkoztam a telefon szoftverének frissítésével is, de eddig egyik sem segített...

2014. márc. 19. 16:54
 3/4 Wadmalac ***** válasza:
A pc-den nem XP SP2 van véletlenül? Mert nekem az volt a gond, nem tudta normálisan kezelni a wifi kódolását, feltettem az SP3-at, újratelepítettem a wifi vezérlését és jó lett minden.
2014. márc. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
SP3 van én úgy emlékszem. Tegnap este egyébként megpróbálkoztam azzal, hogy átállítottam a routert arra, hogy semmilyen védelem ne legyen rajta és akkor teljesen jól ment a telefonon a net. Viszont nyilván nem szeretném, hogy mások is rácsatlakozzanak a wifinkre, szóval vissza is állítottam WPA/WPA2-re. De akkor ezek szerint ezzel van a baj.
2014. márc. 20. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!