Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi okozhatja ezt androidnál...

Mi okozhatja ezt androidnál (Samsung Galaxy S4 mini)?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem egy új telefont, elkezdtem beállítgatni, letölteni a megszokott alkalmazásokat, pár játékot. 4.2.2 van rajta. A vibernél nem tudom beállítani a profilképem sehogy, se facebook szinkronnal. Se galériából. Panaszkodik az sd kártyára, ha facebookos képemet szeretném beállítani. Stickereket se tudok letölteni. Több játék esetében van valami baja az sd kártyára, hogy nincs elég hely, holott a szükséges többszöröse áll rendelkezésre kártyán meg a készüléken is. Többszöri próbálkozásra sem sikerül. Mi okozhatja? Megformáztam rendesen a kártyát.
2014. jún. 7. 00:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Nézz utána melyik verzió ajánlott a telóhoz.

Sajnos ezek a telefonok nem mindig kompatibilisek az újabb verziókkal, az működik tökéletesen amire tervezték.

Új verziónál nincs kompatibilitási teszt.

2014. jún. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mikor gépről is telepítettem az appokat, kiírta mindnél, hogy kompatibilis, ezért sem értem. Hogy érted, hogy ezeknél a készülékeknél?
2014. jún. 7. 00:55
 3/3 A kérdező kommentje:
Meg ezt is kiírja az értesítési felületen: Az eszköz egy biztonságos területéhez történő jogosulatlan hozzáférés kísérlete blokkolva.
2014. jún. 7. 01:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!