Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia Zr telefonon nem megy...

Xperia Zr telefonon nem megy a root. Segítség?

Figyelt kérdés

Xperia Zr telefonom van, megpróbáltam rootolni, pontosan megcsináltam több youtube videó szerint is, de nem ment.

Le tudná valaki írni magyarul pontról pontra mit kell csinálni, és minek kell történnie? nagyon köszönöm ha valaki szán rám ennyi időt.



2014. jún. 7. 11:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

[link]


A középsőt töltsd le (free download), tedd fel majd indítsd el. A többi adni fogja magát, ha mégsem akkor:

1.Bekapcsolod a telefonon az USB hibakeresést.

2.Rádugod a gépre a telefont USB kábelen keresztül.

3.Rányomsz a root gombra, ha minden jól megy akkor ki kell írnia a telefonod nevét és hogy milyen rendszer van rajta, pl: Xperia ZR [Android 4.1].

4.Erre rákattintasz, vársz egy keveset majd mikor kiírja, hogy végzett akkor leveszed a telefont, újraindítod és már rootolva van.

Nekem egy Xperia Tipo-nál bevált. Ja, és mikor letöltötted és felraktad a programot, ne a pro-t indítsd el hanem a simát. Remélem tudtam segíteni :)

2014. jún. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Wadmalac ***** válasza:

4.4-re a Towelroot appnak működnie kell. Playben nincs fent, keress rá gugliban. Feltelepít, egy kattintás és kész a root.

Esetleg a SuperSU appot még nem árt feltenni mellé és egy újraindítás aztán már biztosan jó.

Csak 4.4-re! 4.3-on nem működik!

2014. aug. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Azóta új telefonom lett xperia z1 compact

Az is 4.4, de azt szeretném tudni, hogy ez kockázatmentes, és vissza lehet csinálni bármikor? Köszi

2014. aug. 13. 13:38
 4/14 Wadmalac ***** válasza:

Tesztelve, a towelroot önmagában a Z1-en nem megy.

Ajánlanám ezt:

[link]

Mert akkor a root és a recovery egy kalap alatt meglesz.

Ha pontosan követed a leírást, ha hibátlanul töltöd le a szükséges dolgokat (MD5sum ellenőrzés), a pc-re feltelepíted az ADB drivereket, akkor nem csinálhatsz bajt.

Ha mégis sikerül, akkor a Sony Update Service progival szépen visszaállítod a gyári állapotot.

2014. aug. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm :)
2014. aug. 13. 19:16
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem működött sajnos :(
2014. aug. 18. 13:20
 7/14 Wadmalac ***** válasza:
Mármint mi nem működött? :)
2014. aug. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
megcsináltam mindent amit írt, de a telefonon az alkalmazások nem működnek amikhez kell root, sőt rátelepített egy ndl utils nevű akármit, és az sem nyílik meg. :(
2014. aug. 18. 13:51
 9/14 Wadmalac ***** válasza:

a CMD fájl futása a számozott felsorolásnál ad egy olyan pontot, hogy root és recovery telepítése.

Az NDR utils majd arra lesz jó, hogy abban rányomhatsz, hogy recoveryben induljon újra a teló.

Egy root checker majd kelleni fog, hogy ellenőrizd a rootot.

SuperSU a Playből szintén kéne.

Minden megvolt?

2014. aug. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Hát én mindent megcsináltam ahogy mondtad de a root checker azt mo.dja hogy nincs root.

Viszont azaz ndr utils ott maradt, azt le tudom szedni egy telefonon belüli visszaállítással?

2014. aug. 19. 08:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!