Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xperia Zr telefonon nem megy...

Xperia Zr telefonon nem megy a root. Segítség?

Figyelt kérdés

Xperia Zr telefonom van, megpróbáltam rootolni, pontosan megcsináltam több youtube videó szerint is, de nem ment.

Le tudná valaki írni magyarul pontról pontra mit kell csinálni, és minek kell történnie? nagyon köszönöm ha valaki szán rám ennyi időt.



2014. jún. 7. 11:29
1 2
 11/14 Wadmalac ***** válasza:
Gondolom le lehet szedni, de ha majd meglesz a rootod meg a recoveryd, jól fog jönni, ha ott van, addig meg nem sok vizet zavar.
2014. aug. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Wadmalac ***** válasza:

Itt van még egy leírás, szerintem azonos, de esetleg maga a cmd fájl már frissebb.

Kiemelném a lényeget:

Mielőtt nekiállsz, fejlesztési lehetőségekben USB hibakeresés engedélyez, biztonsági beállításoknál ismeretlen források engedélyezése. Az Xperia beállításoknál az USB kapcsolódás inkább legyen adattárolási, mint MTP módban, lehet, hogy ez nem fontos, de jobb a biztonság.

[link]

2014. aug. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nekem nem működik, de mindegy is, viszont akkor egy visszaállítás segít?
2014. aug. 21. 09:40
 14/14 Wadmalac ***** válasza:

Elvileg igen.

Gyakorlatilag a szűz gyári állapotot igazán a Sony Update Service tudja visszaállítani. Persze minden telepítet app, beállítás, telefonkönyv törlődik, de a google szolgáltatásokkal mind visszaállítható.

2014. aug. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!