Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Nokia...

Real trill kérdése:

Mi a véleményetek a Nokia Lumia 520-ról?

Figyelt kérdés

2014. jún. 7. 12:32
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Régen jó volt, mára már elavulttá vált - pont ezért éri megvenni inkább a Lumia 630-at.
2014. jún. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Igazából az sem éri meg az árát, ahogy a legtöbb WP-t futtató telefon.
2014. jún. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Már miért ne érné meg az árát? A legjobb ár-érték arányú telefon még ma is a kategóriájában. Mondj egy vele egy árban lévő okostelefont, amelyik már több mint egy éves, de ugyanúgy megkapja a szoftverfrissitéseket éveken át, mint a Lumia 520?!
2014. jún. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

3-mas: én pont azt mondtam hogy megéri, de van ennél jobb választás, pl. az új Lumia 630.

2014. jún. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
A 630 megéri? Nem, mert van Huawei Ascend Y530.
2014. jún. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat arra lennék még kíváncsi h a kamerája szép képet készít?, gyors maga a telefon? komolyabb alkalmazások jól futnak rajta? és ha van valamilyen tapasztalatok róla azt is légyszi
2014. jún. 7. 23:15
 7/7 anonim ***** válasza:
A komolyabb alkalmazásokat el is felejtheted a kevés RAM miatt. A kamerája átlagos, sötétben használhatatlan a vaku hiánya miatt. De legalább gyors telefon.
2014. jún. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!