Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Z1 Compact vagy...

Sony Xperia Z1 Compact vagy Google Nexus 5?

Figyelt kérdés

Elöször egy olyan telefont kerestem aminek jól bírja a batrija/aksija és nem bazinagy de mégis van benne erö.

Ekkor találtam rá az Xperia Z1 Compact -ra, de sok ismerösöm inkább a Google Nexus 5 felé terelt. Viszont az eléggé nagy. Nos nemtudom, hogy érdemes e lemondanom a kisebb telefonról, mivel szinte mindenki a Google Nexus 5 -öt javasolja és hallottam pár rosszat az Xperia telefonokról.

Jelenleg egy Samsung S2 tulajdonosa vagyok. Ez az elsö okostelefonom immár 2 és fél éve.


Nos, melyiket vegyem meg és miért, illetve a másikat miért ne? Osszátok meg velem a tapasztalataitokat :)


20/f



2014. jún. 7. 15:19
 1/3 A kérdező kommentje:
U.I: árban is kb megegyeznek most
2014. jún. 7. 15:21
 2/3 anonim ***** válasza:
59%

Nexus 5 ellen:

-nagyobb

-nincs prémium anyagokból

-lassabb (csak nézd meg a benchmarkokat, egyforma hardver, csak a Z1C felbontása kisebb)

-nincs microSD

-kamera nem túl jó minőségű

-akksija nem túl király


Z1C ellen:

-nem lesz rá annyi frissítés mint a Nexusra

2014. jún. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne :)

Ezt a 2 telefont néztem én is.

Konkrétan ugyanazért habozok,mint Te.

Neked sikerült döntened?

2014. aug. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!