Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A google play dolgokat honnan...

A google play dolgokat honnan tudom, hogy ingyenesek-e vagy fizetősök?

Figyelt kérdés
Bocsi, új vagyok még ilyen téren. Most kaptam egy samsung galaxy trend plus-t és látom,hogy mindent onnan akar letölteni. Mármint ez az alapértelmezett letöltőhely. Biztonságos amúgy? Hova van írva, ha valami fizetős? Skype appot akartam leszedni,de ott pl nem látom. Megvan az a veszély,hogy ha valamelyiknél rányomok a letöltésre, leveszi a telómról a pénzt?
2014. jún. 8. 18:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem a telódról veszi le a pénzt, hanem a beregisztrált bankkártyáról. Észre fogod venni, 65 helyen ki lesz írva.


Az áruház maga biztonságos, de az appokat nem ellenőrzik. (Csak leveszik amint megtudják hogy kártékony.)

2014. jún. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!