Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia z vagy Htc desire...

Sony Xperia z vagy Htc desire 816?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik éri meg jobban?

2014. jún. 8. 20:02
 1/9 anonim válasza:
Xperia Z, igaz nekem M van de ismerősömnek z1 compact és vízálló (víz alatti fotók is tök menők :))
2014. jún. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Ja és kb. 3-4 hónapig hibátlanul fog működni, sony telefon szervízben dolgoztam úgyhogy tudom mekkora fos telefonok
2014. jún. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mert most van 1 sony ericsson rayem de már annyira fos szegény hogy nem bírom vele muszáj újat venni
2014. jún. 8. 20:11
 4/9 anonim válasza:
Akárki akármit mond a HTC most a legjobb telefon és ezt nem csak én mondom, hanem mindenki aki ért a telefonokhoz, normálisabb telefon kereskedők is a HTC-t javasolják
2014. jún. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Saavedro ***** válasza:
Én egy Z-nek jobban örülnék...de a HTC-vel sem lősz mellé...csak az már kicsit nagy. Meg a Z azért hardveresen jobb, meg külsőre is.
2014. jún. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sony Xperia Z, tesómnak van egy éve és egyszer nem vitte szervízbe. Egyébként meg bármelyik okostelefon meghibásodhat 3-4 hónap múlva.
2014. jún. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Skynet2042 ***** válasza:
A 4 nek igaza van, aki ert hozza, az tudja, h a htc , az htc, nem ilyen gigyi-gagyi valami. Szoval en biztos a 816 ot vennem.
2014. jún. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Saavedro ***** válasza:
A 816 tényleg jól sikerült darab...de külsőre pont hogy elüt a HTC-ktől...
2014. jún. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 bp1985 ***** válasza:
Volt pár htc-m, nem volt egyikkel sem baj. Sonym nem volt, de nem is lesz.
2014. jún. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!