Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A DOOGEE kínai mobilok mennyir...

A DOOGEE kínai mobilok mennyire megbízhatók?

Figyelt kérdés

2014. jún. 9. 09:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát a mai világban attól függ kinek mi számít megbízhatónak! Szinte minden telefon kínai...! de ha neked 1 év futási idő megbízható akkor az! de külömben is nem tudom mennyi garancia idő van rá mert ha van rá akkor még jobb mert akkor javítsák vagy cserélik ha meghibásodik!
2014. jún. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kaksi
2014. jún. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Doogee Dg350-et vettem. Meg vagyok vele elégedve. Kaptam rá 2év garanciát. Eddig semmi baja minden jó benne. remélem így is marad.
2014. jún. 17. 16:57
 4/4 dodi1881 válasza:

Nekem doogee Latte van. Egy év garanciával. Nagyon szeretem. Megbízható, gyors, megérte az árát. Külön érdekes volt számomra, hogy a gyártás menetéről és különbőző a gyártás utáni tesztekről( mint,porteszt, leejtés teszt...stb), van fent a youtoub-on video.


https://www.youtube.com/channel/UC-z2KlsGC2QosWhghBilONg


Más gyárak esetében még nem találtam ilyet.

2014. dec. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!