Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire megbízhatók ezek a...

Mennyire megbízhatók ezek a németországi kínai/hotelben történő munkák?

Figyelt kérdés
Ez a kiutazás stb, olx.hu..
2014. ápr. 23. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezek mind kamu hirdetések


Van pár árulkodó jel, amiből mindig tudhatod_

A munkavégzés helye nincs konkrétan megnevezve, nincs megadva az alkamazó cég pontos neve, pénzt kér előre a hirdető valami kamu indokkal, továbbá a professzionális munkaközvetítésnek NEM az apróhirdetési oldalak a felületei. Érted? Ezek mögött a hirdetések mögött csaló magyar magánszemélyek állnak, akik lehúzzák a hiszékenyeket olyan indokokkal, mint regisztrációs díj, egészségügyi kártya kiállításának díja, és még számos hazugság. Abba gondolj bele, hogy egy nyugat-európai nagy cég miért egy egy magyar átlag bélát bízna meg munkaerő közvetítésével, amikor léteznek erre szakosodott rpofi, leinformálható cégek, saját IRODÁKKAL és weboldallal. Miért adná egy német gyár vagy hotel ezt a komoly tudást igénylő feladatot (HR) egy senkiházi kelet-európai magánszemélynek, aki egy anonim oldalon hirdet?

Összegezve: ha előre kérnek pénzt, akkor kamu. Ha apróhirdetési oldalon találod, akkor kamu. Ha nincs megnevezve az alkalmazó cég és a munkahely pontos földrajzi neve, akkor kamu. GONDOLKOZZATOK.

2014. ápr. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
43%
made in china, ez mindent elmond
2014. ápr. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem már az érdekes, hogy kínai

én úgy tudom Németország védi a hazai piacot

ott nincs tesco, nincs kínai, vagy le lennék maradva?


amúgy én egyenesen német hoteleket keresnék, nem közvetítőket. az a legbiztosabb.

2014. ápr. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Átverés. Ahogy az első írta.


Lépj be a facebookon az "Akik átvertek minket külföldön" csoportba, ott is utána kérdezhetsz, hátha van akit már bepaliztak.

2014. ápr. 24. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!