Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miben jobb az iphone mint az...

Miben jobb az iphone mint az android?

Figyelt kérdés
Én android tulajdonos vagyok de szerintem nagyon szar az ipone mert kicsi és drága

2014. jún. 9. 13:32
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
89%

1. Az androidtól az iOS a jobb, az iPhone csak a telefon.


2. Nem szar az iPhone egyáltalán, a minőséget és a stabilitást fizetik meg az emberek, de ezt a nép 70%-a nem látja be és csak fikázni tudja, mikor még iOS-t nem használtak az is biztos.

2014. jún. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:

Minőség... aha.

Amerikában ugyanolyan kutya közönséges tucattelefon, mint itt egy Nokia vagy Samsung.

Egy ottani fizetés töredékéből megvehető.

Csak itt számít státusszimbólumnak a sznobok körében.

Az iOS zárt rendszer és teljesen hülyevédett. Ezt fizetik meg azok, akiknek erre van szükségük, az előző mondatból könnyű kikövetkeztetni, kikre gondolok.

Az androidot mindenki nagy bátran rootolja mindenféle módosított romokkal, aztán csodálkoznak, amikor féltéglásodik a teló... aki aminek nem ura, hóhéra.

2014. jún. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
42%
Mégis jobb, mint akármelyik Samsung vagy Nokia...
2014. jún. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:

itt elég jól összefoglalták hogy miért jó az iphone

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..


olvasgass

2014. jún. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:

Kár hogy egész mostanáig az összes szifon bele Samsung volt. A kijelző, a memória... minden.


Csak a hülyéknek megér az almás üveglap kétszer annyit, mintha ugyanazt a tudást alma nélkül vették volna meg, a tetszőlegesen telepíthető alkalmazások lehetőségével együtt.

Amúgy a cég zseniális, a megbirkult felhasználók egymást viszik be az erdőbe, és ha valaki már ennyi pénzt kiadott érte, nem fogja azt mondani hogy felesleges volt, elhitetik egymással hogy mekkora királyok, mert van egy szifonjuk.

2014. jún. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
Nekem is volt iphone 4s -m és nagyon megbántam hogy megvettem, azt mondják hogy sosem fagy le nekem napi szinten fagyott le, kikapcsolt magától, úgyhogy soha többet nem veszek iphone-t.
2014. jún. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:

Attól, hogy Samsung cuccok voltak benne, még mindig normálisabb rendszer volt rajta, ami nem fagy le. Akinek meg lefagy, az vagy k#rva szarul kezeli a telefonját, vagy hibás készüléket fogott ki.


Valamint azzla se jöjjön senki, hogy "gyenge hardver bla bla.." rohadtul nem gyenge, ha 2 magos cpu-n meg 1GB rammal elmegy egy Modern Combat 4, míg andoridon 4 maggal meg 2 GB rammal is akad.

2014. jún. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Azért ne mondjad már hogy androidon 4 magon akad a modern combat 4 mert nekem 2x1.2ghz-es procival android 4.4-el meg 2gb ram-mal tökéletesen fut Szóval az iphone bujjon el az android mellett. És az se mindegy hogy milyen nagy kijelzőn játszod azt a játékot azért van különbség pl 4" és 4,5" között.Nagyobb kijelző nagyobb élmény
2014. jún. 10. 16:16
 9/36 A kérdező kommentje:
Ennyi le van alázva az iphone. És milyen fagyásról beszéltek, androidon? nekem fél év alatt eddig egy sem volt.
2014. jún. 10. 16:19
 10/36 anonim ***** válasza:

ma 16:19

LOL, jókat röhögök az ilyen buta vérpistikéken. :D :D

2014. jún. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!