Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akinek van/volt S5 klón, mi a...

Akinek van/volt S5 klón, mi a tapasztalata? Akinek nincs annak a válasza nem érdekel

Figyelt kérdés
2014. jún. 9. 14:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
55%
nekem van, tök szuper, nyugodtan vedd meg
2014. jún. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszi! ;)
2014. jún. 9. 14:45
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
Első :'DD
2014. jún. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Saavedro ***** válasza:
(akkor én nem értem a szarkazmust, mea culpa mea culpa...)
2014. jún. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Igazából így is úgy is megveszem,mert 25E nem sajnálok rá még ha fél év után ki is kell hajítani,csak ha pozitív dolgot mondanak rá nyugodtabban veszi meg az ember.
2014. jún. 9. 15:14
 6/17 anonim ***** válasza:
76%

Nem fél év után kell majd kihajítani, hanem fél óra után.

És akkor még szerencséd volt, hogy ilyen sokáig húzta.

2014. jún. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki vagy,de ha annyira érdekel elmondom minek kell.Elsőnek is nem tudom milyen előző beszélgetésről beszélsz,mert talán másodjára használom ezt az oldalt.Másodjára 29 éves vagyok és a beteg daganatos kislányomnak veszem,mert ezt szeretné,de nincs 160E arra h megvegyem.Ne haragudjatok ha örömet akarok okozni vele.Csak annyit kérdeztem akinek van mi a tapasztalata.De inkább törlöm a kérdést ha lehet mert nem tud senki értelmesen válaszolni.
2014. jún. 9. 16:26
 8/17 anonim ***** válasza:
49%

akkor probald elmagyarazni neki hogy nincs penze apukanak

a klonokat vagy becsapasra vagy olcso villogasra csinaljak, majd hetente fogsz venni eggyet hogy boldogsagot okozz?

2014. jún. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Van elég baja a kislányodnak, ne akard még te is torkon szopatni egy klón telefonnal.


Értelmes szülő értelmes gyerekkel meg tudja beszélni, hogy mire van pénz és mire nincs.

Lehet olcsón is minőségi telefont venni - Lumia 520 pl nem sokkal drágább 25000-nél.

2014. jún. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Privát üzenetet kaptam, utólagos engedelmeddel itt válaszolnék.


"Áruld már el miért bosszant mindenkit ennyire egy szó? KLÓN? csak egy telefon nem drog!Miért kell ennyire bepipulni tőle?Vagy van tapasztalatod?Meséld el akkor légyszíves"


A klón telefonokról azt kell tudni, hogy a gyártó mindent elkövet, hogy a készülék kívülről úgy nézzen ki, mint az eredeti. Az, hogy belül mi van, az teljesen mindegy neki (csak minél olcsóbban le lehessen gyártani). Így aztán az elkészült termék többnyire egy működésképtelen, okostelefonnak a legnagyobb jóindulattal sem nevezhető fos. Szoftveres támogatást és garanciát el lehet felejteni.


Személyes tapasztalatom nincsen, mivel nem engedhetem meg magamnak, hogy kidobjak az ablakon 25ezer forintot. Ezért inkább utánajárok a dolgoknak, és igyekszem mások hibáiból tanulni. Olyat még nem találtam, aki elégedett lett volna a klón telefonjával.


Felőlem azt csinálsz, amit akarsz, de se te, se a lányod nem lesztek boldogok a vásárlás után.


(Esetleg még belinkelheted a telefont, amit venni akarsz, és akkor konkrétabban is meg tudjuk mondani, hogy miért szar.)

2014. jún. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!