Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos telefonnál ezek a...

Androidos telefonnál ezek a gondok fent állnak?

Figyelt kérdés

Komoly merülés használat nélkül (6-8 óra alatt a telefon nullára merül használat nélkül)

Nem csatlakozik a mobilnethez, miközben társai igen

Gyakran újraindul


Ezek az okok, ami miatt a WP-s nokiámat lecserélem.


2014. jún. 9. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:
WP-s Nokiával sem állnak fent ezek a gondok. A hiba az ön készülékében van (vagy önben).
2014. jún. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha hibás a telefon, vagy rossz frissítést kap akkor igen.
2014. jún. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"Komoly merülés használat nélkül (6-8 óra alatt a telefon nullára merül használat nélkül)"


Normál esetben nem, de több száz Androidos készülékről beszélünk, előfordulhat ilyet (bár újonnan nem valószínű, max ha szedsz le valami alkalmazást ami szívja az aksit, vagy jön ki egy szoftverfrissítés ami elrontja a dolgokat).


"Nem csatlakozik a mobilnethez, miközben társai igen"


Szintén nem igazán fordul elő, de nagy számok törvénye alapján megeshet, hogy akad ilyen. Illetve szintén rossz frissítés után megeshet.


"Gyakran újraindul"


Ugyanazt tudom írni, általában nem, frissítés után megeshet.


De ha jó telefont veszel, akkor egyik sem lesz probléma.

Pl 37 ezer forintért már van Moto E, vagy 50-ért Moto G, vagy felsőkategóriában Nexus 5, LG G2, HTC One, és még lehetne sorolni, egyiknél sem állnak fent ezek a problémák.

2014. jún. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kedves 1. válaszoló!

A WP-s Nokiánál vannak ezek a gondok, ne magyarázd meg, hogy nem!

Nem csak az én telefonom csinálja ezt véletlenszerűen.

Gyári beállítás után sem javult a helyzet!

Ebből arra következtetek, hogy a nokia nagyon lesüllyedt, készülékei egy kalap sz.rt sem érnek!

2014. jún. 9. 20:44
 5/8 anonim ***** válasza:

#1


Gratulálok, hogy egy készülék alapján képes vagy megmondani, hogy több millió készülék szar.

2014. jún. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én napi szinten követem a fórumokat, és nem egy ismerősöm használ WP-t, és SENKInél nem jelentkeznek ilyen, vagy ehhez hasonló problémák, vagy ha voltak is gondok, az esetek többségében kiderült, hogy user-error. Szóval normál esetben nem szabadna ilyeneket produkálni, sem egy WP-s, sem egy Androidos telefonnak sem.
2014. jún. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ma beszélgettem egy telefonos ismerősömmel, aki azt mondta, hogy ezek bizony gyakori meghibásodások, és nem túl erős a nokia egyik másik modellje a megbízhatóság szempontjából.
2014. jún. 10. 18:36
 8/8 A kérdező kommentje:

KEdve 6. válaszoló!

Sorold az user-errorokat légyszíves!

2014. jún. 10. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!