Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet frissiteni?...

Evelin2230 kérdése:

Hogyan lehet frissiteni? ----»

Figyelt kérdés

hogyan lehet 2.3.6 os androidot frissiteni Samsung Galaxy Note I telefonon?

a valaszokat elore is koszonom!:)



2014. jún. 10. 11:20
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Van leírás a samsung weblapján, borzasztó nehéz elolvasni...
2014. jún. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Samsung kies programmal tudod frissíteni: [link]
2014. jún. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1 : igen nagyon nehez. Minek van ez az oldal ha itt semmit nem lehet ugy megkerdezni, hogy egy gyoker ne szoljon be? :D

2 : koszonom.. de nem engedi letolteni.

olyanom van hogy 'Kies Air' azt frissitettem.. de nem ertem el vele semmit :)

2014. jún. 10. 13:36
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Mit ír,miért nem tudod letölteni/telepíteni?

(ugye számítógépen csinálod...?:))

2014. jún. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A kies air az teljesen más. Sokan össze keverik. A link amit küldtem, töltsd le a kies nevű programot értelem szerűen az adott operációs rendszerre a számítógépére a régebbi kies verziót (meg fogja kérdezni, hogy melyiket). Ezt követően telepíted, el tart egy ideig. Maximum fél óra. Aztán rádugod USB kábelen keresztül a készüléket miközben fut a program. Az Szép lassan beazonosítja a készüléket és ha van hivatalos frissítés akkor telepíti. Oda lesz írva a mostani Android verzió és a legújabb, hogy ha van. Ha meg akadnál hívd ezt az ingyenesen hívható számot: [link]
2014. jún. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

valamit rosszul csinaltam.

de mar jooolesz. nagyon szepen koszonom! !!:)

2014. jún. 10. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!