Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4s-en nincs hangos...

Focifocifoci kérdése:

Iphone 4s-en nincs hangos emlékeztető készítés? Olyan ami adott időben hangjelzéssel jelezze, hogy valami emlékeztetőt írtam fel bele. Nem találok ilyet, vagyis találtam amire azt hittem ez, beállitottam mikor csörögjön, de nem csinálja.

Figyelt kérdés
Van benne pedig külön naptár, jegyzet, és emlékeztető menüpont is, de egyikkel sem sikerült elérnem az eredményt.
2014. jún. 10. 16:07
 1/2 anonim ***** válasza:

de van

olyat is tud, hogy egy adott helyre ha megérkezel akkor jelez, pl. összeírod mit kell venni a tescoban és beállítod hogy akkor jelezzen ha ott vagy

2014. jún. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
szia, kösz, de konkrétan azt szeretném tudni, hogy hogyan kell csinálni ? mert én létrehoztam mindenféle modon jegyzetet, beállitottam hogy hány orakor csörögjön , milyen dallammal, és nem volt lehalkitva a telo, mégse csörög és jelez. a helyhez kötött jelzés most igazábol annyira nem érdekel, csak az alap sima emlékeztetőt szertném beállitani ugy hogy jelezzen.
2014. jún. 11. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!