Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elveszhet az IMEI cím?

Rapidio kérdése:

Elveszhet az IMEI cím?

Figyelt kérdés
Galaxy s3-m van és romot tettem rá.. Elötte nem is tudom miért de megnéztem az IMEI címem.. Ez nálam nem tudom miért van de minden nap megnézem.. Romolás után megváltozott és nem enged fel a hálózatra O.o... Leszedtem egy android mate progit mert olvastam hogy az efs mappában van az IMEI de abban semmi nem volt! Én tudok új IMEI-t csinálni?? Mármint az enyémet újra elkészíteni?? Tudom hogy a hamisítást büntetik! De csak a sajátomat akarom megcsinálni! Annyit tudok hogy .bak .. Valahogy megtudom csinálni az IMEI-t?? Plzz ne linkeljetek nekem brfk-s törvényeket tisztában vagyok vele! Mégyegyszer írom : NEM HAMISÍTANI AKAROK!

2014. máj. 20. 18:17
 1/10 A kérdező kommentje:
LTE tenném hozzá!
2014. máj. 20. 18:18
 2/10 anonim ***** válasza:
Vagyis ha meg van az imei cím, akkor vissza tutod rakni. Ez esetben google-t javaslom, mert, ahogy írtad ez esetben linkelni nem lehet. De van rá megoldás a neten.
2014. máj. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
az a baj hogy nem találok semmit :(
2014. máj. 20. 19:28
 4/10 anonim ***** válasza:

[link]


egy percbe telt...

2014. máj. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem jó se a kód amit írnak semmi.. Annyinak tudtam utánna járni hogy legális az egész országon átírni az IMEI címet.. Mivel úgy gondolják ha már 1x kifizettük akkor azt csinálunk vele amit akarunk.. Már csak találni kellene valakit aki ért hozzá :/
2014. máj. 20. 22:50
 6/10 anonim ***** válasza:
Vidd be egy gsm boltba hátha tudnak vele valamit csinálni mert ha a szolgáltatód megtudja vagy meglátja hogy más az IMEI akkor abból rendőrségi ügy is lehet!
2014. máj. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mert azt tudom hogy az IMEI-t át lehet ütni akkor meg is lehet változtatni de a telefonodon most az eredeti SW van? akkor próbálj meg egy factory resetet de amúgy is hogyha átírod az IMEI-t a sajátodra akkor sem biztos hogy megmarad mert szerintem már kárt csináltál az egész SW ben! es akkor sem biztos hogy nem veszik észre hogy megvolt bütykölve! de nem vagyok telefon szakértő csak a blade 3 mam hoz értek jól! :)
2014. máj. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget :D Bevittem egy GSM-be és függetlenítéssal együtt 8 ezer ft volt :) A rom törölte az IMEI-t és újat adott neki. Új gyári romot kaptam a frissítésekkel. Ez is benne volt az árban ^^
2014. máj. 25. 00:43
 9/10 anonim ***** válasza:
Na, akkor miden jóra fordult :D
2014. máj. 25. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
:D
2014. máj. 27. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!