Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megkarcoltam a iphoneom,...

Megkarcoltam a iphoneom, mennyi lesz szerintetek a javítása? :/

Figyelt kérdés

Sziasztok! sajnos ma nem tudom hogy, de sikerült megkarcolnom az iphoneom hátoldalt lent: [link]

kb ahol ki van jelölve pirosan a karc, azt a részt ki lehet cserélni? annyira nem mély a karc de mivel fekete ugye eléggé látszik:/


Előre is köszönöm a válaszokat!


2014. jún. 10. 17:48
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

az iSamurai-nál 5.000 Ft a csere.


[link]

2014. jún. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
* 25.000 Ft, lemaradt a kettes.
2014. jún. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szóval kell az egész hátlapot cserélni?
2014. jún. 10. 17:55
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
Amennyire én tudom, igen. i5-höz így még nem volt szerencsém, csak egyben. Viszont olcsóbban kijössz, ha veszel rá egy tokot, és akkor nem látszik. Persze kérdés, hogy mennyire zavar, hogy tok van a telefonon.
2014. jún. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igazából sajnos eléggé zavar engem, régebben volt rajta mindig de nem olyan élvezetes a telefont kezelni benne, de ha meg csináltatom ha nem szerintem befóliáztatom a hátoldalt is, szerinted van értelme? Képernyő be van (sajnos mattal, nem tetszik mert szemcsés) de következőnek szerintem elől is és hátul is rakok rá fóliát
2014. jún. 10. 18:22
 6/8 anonim ***** válasza:

Az oldalára is tegyél...


Az elejre meg most vettem víz tiszta ultra vékony fóliát. Nagyon állat. Mintha nem is lenne ott.

2014. jún. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tényleg tudnál nekem linkelni?
2014. jún. 11. 13:12
 8/8 anonim ***** válasza:

Link? Bemégy egy random gsm boltba és kérsz ilyet és kapsz.

Ennyi. De Ebay-en is lehet kapni, 5-600 forintért 5-6 db-ot.

2014. jún. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!