Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket válasszam? (Többi lent)

Melyiket válasszam? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval van két telefonom. Az egyik egy Samsung Galaxy Ace típusú telefon amit kb. fél éve kaptam használtan. Semmi bajom sincs vele, csak custom rom van rajta és nem tudok egy csomó beállítást megnézni stb. és már nagyon idegesít, de vacakolni nem merek vele, mert félek, hogy elrontom. A másik egy Alcatel OneTouch 990. Sajnos ez úgymond rossz már, igazából nem lehet USB-re csatlakoztatni, ami kicsit zavaró. Ti a helyemben melyiket választanátok? Mind kettő itt van nálam, az egyiket napi szinten használom (sokszor felb*szom magam rajta, pff). Nem kérek ilyen utálkozó "válaszokat", hogy mindkettő szar. Csak azért kérdeztem meg, mert sok idő a SD-kártyát átpakolgatni stbstb.

2014. jún. 10. 20:37
 1/2 anonim válasza:
Hát ha az alcatelnek csak az a baja hogy nem tudod. USB csatlakoztatni , akkor én inkább azt használnám , amúgy a legjobb az lenne ha megpróbálnad eladni mind2-t es venni egy újat
2014. jún. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!:)

Nem hinném hogy a "hibái" miatt eltudnám adni..Ha meg mégis, akkor is csak 10-15ezer forintért, 60e alatt meg nem nagyon éri meg venni okostelót :D

2014. jún. 11. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!