Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple iPhone 5C 16 GB vagy...

Apple iPhone 5C 16 GB vagy Sony Xperia Z1 Compact? Melyiket válasszam? Nem tudok dönteni.

Figyelt kérdés
Most árban kb. egyforma ez a két okostelefon.

2014. jún. 9. 09:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Sony Xperia z1 compact, erősebb sokkal +vízálló és porálló.
2014. jún. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 dando12321 ***** válasza:
51%

Szerintem 5c,mert az ios rajta tovább lesz akadásmentesebb.

Ne ejtsd vízbe és kèsz

2014. jún. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Igényeidtől függ, először azt döntsd el, iOS vagy Android.
2014. jún. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Nekem a legfontosabb, hogy minél megbízhatóbban fusson rajta minden.


A Z1C van olyan erős, hogy az android gond nélkül menjen rajta? Mint az iOS az almás telefonokon?

2014. jún. 9. 10:34
 5/15 anonim ***** válasza:
53%
Haveromnak is 5c-je van és neki is lefagy. És egyébként az android 4.2-től már elég stabil az android is. Meg az iphone az divattelefon, és túl van árazva.
2014. jún. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

#4: nem az Androiddal van gond, hanem a gyártói felületekkel. Nekem Nexus 4-gyel semmi problémám nem volt vele teljesítmény téren, alap OS kezelőfelülete hozta az "iPhone szintet". A problémát a különböző Appok jelentették, dehát erről inkább a fejlesztők tehetnek (illetve az időhiány). Megbízhatóságban nálam még mindig az iOS vezet, és a terméktámogatás is jobb, így ha valami komolyabb gond van, biztos lehetsz benne, hogy záros határidőn belül orvoslásra kerül.


#5: ha ez igaz, akkor vagy iOS 7.0-t használ (pl Jailbreak miatt, 7.0.x a legrosszabb iOS, amivel találkoztam), vagy hibás a telefonja. Mivel a platformra fejlesztek, sok iOS eszköz fordul meg a kezeim alatt tesztelés céljából, csak 7.0.x-t láttam fagyni - meg egy iOS 6.0-t, de ott én voltam a hülye.

2014. jún. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
5ös szerintem sosem látott még lefagyó iPhone-t, se a haverjánál se másnál...:D 6os leírta tökéletesen mitől nem biztos, hogy stabil egy nem referenciakészüléknek készült telefon. másik dolog a vízállóság...hát tesztek ide vagy oda, én se nem úsztatnám, se nem használnám szakadó esőben...ha egyszer mégis beázik, jómagyar szokás szerint tuti találnának a szervízben egy kiskaput, ami hatására kizárják a gariból...én meg csak nézhetem a beázott, "vízálló", jó drága telefonomat. ha megbízható kell, akkor inkább az iPhone-t ajánlom, persze a z1 compact sem annyira rossz, mint mondjuk egy felső-középkategóriás samsung...
2014. jún. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
7-es képzeld sokszor láttam már iphone-t lefagyni mivel nekem is volt 4s-em és állandóan lefagyott uh. el is adtam. A vízállóságról meg annyit hogy tavaly nyár óta van Xperia Z-m nagyon sokszor volt már víz alatt és nem ázott be, és még sosem fagyott le. (Az iphone 4s után vettem az Xperia Z-t.).
2014. jún. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
hogyhogynem, nekem is iPhone 4S-em volt még pár hete...nekem valami kivételesen jó lehetett, mert 2 év alatt sosem fagyott le...
2014. jún. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Hát nekem sokszor lefagyott, a szomszédomnak is iphone-ja van igaz neki sima iphone 4 és ő is állandóan panaszkodik. De figyelj te az ios-t szereted én a droidot, úgyhogy sosem fogunk közös nevezőre jutni.
2014. jún. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!