Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem rég frissítettem az...

Nem rég frissítettem az Adroidot, és lenne egy problémám a médialejátszóval. Valami ötlet? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Körülbelül 4-5 napja frissítettem az új KitKat-os androidot és már akkor észre vettem,hogy a zenéim megfeleződtek,ma pedig arra lettem figyelmes,hogy a médialejátszó a "Nem találhatók fájlok" szöveget írja ki pedig a gépen ellenőriztem,minden zene a mappában van..Van valakinek hasonló tapasztalata,esetleg valahogy orvosolni a problémát? Egyébként Sony Xperia ZR-em van.

2014. jún. 11. 22:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem volt h "eltunt" (persze gep latta) minden zene a kartyarol...de csak a zenek...


Karit le formaztam es azota jo..

2014. jún. 13. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Töröld a médialejátszó adatait és próbáld újra.

ha még mindig rossz, próbálj más lejátszókat használni (PlayerPro-t és Poweramp-ot ajánlom)

2014. jún. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!