Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sürgős! Xperia SP probléma?

Sürgős! Xperia SP probléma?

Figyelt kérdés
Üdv! kedden vásároltam egy xperia sp t és most vettem észre hogy mintha villogna "lüktet" a kijelző. Tapasztalt már valaki ilyet?köszönöm!
2014. jún. 11. 23:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Szereintem vidd vissza javíttatni mert tuti hogy rossz
2014. jún. 12. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kicserélték egy másikra de ez megint villog még jobban is holnap megyek vissza mert nincs készleten több darab belőle. Valaki másnak volt már hasonló problémája vagy csak én vagyok ennyire peches?
2014. jún. 12. 12:12
 3/9 kiscetlin válasza:

Az android melyik változata van rajta?

Mert én úgy tudom hogy 4.3 androidnál csinált ilyen de ezt a hibát már kijavították mert 2 napja jött rá frissítés ismét

Próbáld meg azt hogy felajál e neked frissítést

2014. jún. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az előzőnèl frissített egy csomót de ott nem volt változás.4.3 van rajta.ezen nincs új friss.
2014. jún. 12. 19:55
 5/9 A kérdező kommentje:
Most olvastam róla én is a neten hogy a 4.3 as verziónál lehetnek ilyen problémák, de ezzel mit tudok most csinálni?Telekomos a teló.
2014. jún. 12. 23:20
 6/9 kiscetlin válasza:

Frissíts egyet az update centerben hátha akkor kiadja a frissítés lehetőségét és 205 számnak kell lennie a végén

De elötte nézd meg hogy neked melyik van fenn mert lehet neked már ez van fen és nem pedig 201 végződő

2014. jún. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Lehet hülye kérdés de én az update centerben nem találok semmit segítenél egy kicsit?
2014. jún. 13. 15:13
 8/9 A kérdező kommentje:
Időközben sikerült megcsinálnom hála az égnek! Pc companion segítségével feltelepítettem a 205 ös frissítést mert a telefon ezt nem jelezte. Frissítette magát és jó lett!köszönöm a segítséget!
2014. jún. 13. 18:03
 9/9 kiscetlin válasza:
Szívesen, örülök hogy tudtam segíteni neked
2014. jún. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!