Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 10éve Samsungom van, mit...

10éve Samsungom van, mit vegyek ha váltani akarok?

Figyelt kérdés

Motorola és Sony NEM! Nem akarom magyarázni miért de nem.

Mindíg Samsungom volt.Mióta kos, azóta android,tehát samsung és android.

Letelik a hűségem 1 hét múlva.

Nem akarok 100ezret költeni telefonra,csak mert nem. Gépközelben vagyok mindig, nem lényeg hogy full csúcs teló legyen.


Fillérekért kapnék,LG L70-t és Nokia 630-at.

Mennyire leszek megelégedve bármelyikkel a Samsungok után?

Az S sorozatot vittem eddig végig,a miniket.

Szeretnék tök más rendszert,tehát a nokis lenne a jo mert az wp,viszont szar a kamerája. Az lg androidos ugyan de mégis már mint a samsung.

2ezer körül lenne mindkettő.

Melyiket válasszam?


Alternativ megoldás még:htc desire 500.


Ha pedig kilépve ezekből a kategóriákból akkor az iphone 4s! Azért ez mert 45körül kapnám, ésannyira nem izgat, hogy kijön mindjárt a 6-os és tudom akkor miért nem 5s...azért mert nem akarok vagyokt költeni.


Tehát az olcsóbbak közül melyik vagy hagyjam a francba és vegyek 4s-t???

köszi



2014. jún. 12. 09:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
A Lumia 630 az nagyon jó ár értékű cucc. Egyszerű, megbízható de wp, nem droid. Kb mindent tud amit használhatsz. Az s4 persze más kategória, de nem csalódnál a nokiába se. Olcsóbb is. :)
2014. jún. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

szeretnék elszakadni a droid-tól, bármim volt eddig mindig évente frissiteni kellett mert megborult az agya...

a férjemnek 4 évig volt omnia2-je az is wp valami hat pont akármennyi volt rajta soha nem volt frissitve, tökéletesen működik a mai napig,de nyilván lecserélte már mert a külleme nem volt épp makulátlan, de nyilván az is 120volt ujonnan.

2014. jún. 12. 09:42
 3/18 anonim ***** válasza:
A wp8 azért már szoftveresen is több. :) Ez nem kattan be, fogja bírni. Ebből a szempontból jobb, stabilabb mint a droid.
2014. jún. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
5%
wp-t ne vegyél, nagyon marginális piac, az összes eladás alig 2.2%-a, nem fejlesztenek rá
2014. jún. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

4. ide jársz hazudni?

fejlesztenek arra hidd el. barátnőmnek wp-je van, nekem android, ha most lenne feleslegbe pénzem, egyből vennék egy wp-s telefont, android nem nekem való, csak a testre szabhatóság tetszik. a wp stabil stb..


kérdező: ha jól tudom, a 630-ba nincsen közelség érzékelő. ha ez nem probléma, akkor megérheti. na meg a fél giga ram.. igaz wp-nek bőven elég, de a jövendőbeli alkalmazásoknak talán kevés lesz, és inkább egy giga rammal szerelt készüléket keresnék.

ha akkora samu fan vagy, elgondolkodhatsz az Ativ S-en, samsung és windowsphone.

2014. jún. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%

nézegessed:


2014 Q1

Rank . OS Platform . . . . Units . . . . Market share . Was Q4 2013 . . Manufacturers in Top 10

1 (1) . . Android . . . . . . . 229.0 M . . 81.0 % . . . . . ( 77.4 %) . . . . . Samsung, LG Huawei, ZTE, Lenovo, Sony, Yulong/Coolpad, HTC

2 (2) . . iOS . . . . . . . . . . 43.7 M . . 15.5 % . . . . . ( 17.9 %) . . . . . Apple

3 (3) . . Windows Phone . . 6.2 M . . . 2.2 % . . . . . ( 2.9 %) . . . . . . Samsung, Nokia

4 (4) . . Blackberry . . . . . . 3.4 M . . . 1.1 % . . . . . ( 1.5 %) . . . . . . (None)

others . . . . . . . . . . . . . . . 0.3 M . . . 0.1 % . . . . . ( 0.2 %)

TOTAL . . . . . . . . . . . . 282.6 M

2014. jún. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

igen az de pont emiatt akarok váltani , meguntam, hogy tömegével tolják ki a telókat és oly egyforma mind.


Stabil a wp az tuti, mint irtam férjem omnia2je 4 évig tolta frisiités nélkül, soha nem volt vele baj.


Lg-t senki nmem emliti... esetleg felejtős? :)


és az iphone 4s?????

2014. jún. 12. 11:14
 8/18 anonim ***** válasza:
iphone a legjobb
2014. jún. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

samsung active se

meglestem jonak tünik, de nem olcsó, és épp nem listás a vodánál

2014. jún. 12. 11:20
 10/18 anonim ***** válasza:

azt nem mondtam hogy a piaci részesedés arányában nincs igazad, de az alkalmazások fejlesztésével nagyon nagy tévedésbe vagy.

egyébként, nem tudom olvasol-e pl mobilarénát, de ott is nem egy cikk van, hogy a nokia eladásai folyamatosan nőnek. tehát ez a 2,2% nem mérvadó.


aki azt mondja az iphone a legjobb az szerintem egy h*lye. igen-igen, jó telefon, de nagyon túl árazott. na meg szerintem olyan mint egy játéktelefon. kinek a pap, kinek a papné ugyebár.


kérdező: mobilarénán olvasgass, ott bizonyosan találsz best buy készüléket a számodra.

2014. jún. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!