Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért zoom-ol gyárilag kétszer...

Miért zoom-ol gyárilag kétszeresen a telefon videózáskor mint fényképezéskor?

Figyelt kérdés
Sajnos videózáskor gyárilag nagyon zoom-ol (2x) a telefonom a fényképező funkcióhoz képest. Tudnátok olyan androidos programot ajánlani amelyiknél nem zoom-ol a telefon videózás közben? Köszi

2014. jún. 12. 15:28
 1/4 anonim válasza:
Nem. Így van megoldva a kamera, költséghatékonysági okokból. Nekem is bezoomol. Nem kicsit, nagyon. Ja! Mondom akkor legalább írják már rá, a hétszázát!
2014. jún. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Előző vagyok. Álljunk neki, a hétszázát!


Egyébként meg lehet magyarázni: Ha letöltesz egy képernyő felvevő progit, azzal felveheted, ahogy fénykép módban "megy a videó" paraszt megoldás, de jó.

2014. jún. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Leszedtem a CameraMx nevű progit ami 0,5x-en zoom-ol videózáskor. Épp ezért kérdeztem hogy van-e ötlet, mert akkor sorra próbàlgatom a progikat.
2014. jún. 12. 16:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem zoomol a telefonom, igaz Nokia Lumiám van....
2014. jún. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!