Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Neo telefonom nem...

Wannabeapro kérdése:

Sony Xperia Neo telefonom nem támogatja a flac fomrátumot, ennek ellenére lejátssza. Tegyek rá flac zenéket vagy inkább hagyjam? Lehet ebből valami baja a telónak?

Figyelt kérdés

Ezeket a formétumokat támogatja: MP3, 3GPP, MP4, SMF, WAV, OTA, Ogg vorbis.


Már hetek óta hallgatok rajta flac formátumú számokat, de ma az történt, hogy fülessel hallgattam a zenét majd kihúztam a jacket és elindítottam megint simán. Egy másodpercre ment a zene a hangszórón aztán elhallgatott. Semmilyen hangot nem adott ki se zene, se ébresztő se semmi, csak fülessel szólt.

Újraindítottam, még mindig semmi, megint kikapcsoltam szétszedtem kivettem az aksit kicsit és megkocogtattam a hangszórót. Ezek után meg helyre jött és most megint mükszik.


Nem tudom, hogy ez lehet e annak a következménye, hogy nem támogatott formátumú zenét nyomatok rajta?



#mobil #FLAC #támogatott formátum
2014. jún. 12. 16:13
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!