Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyivel jobb egy iOS-es...

Mennyivel jobb egy iOS-es iPhone, mint egy WinPhone-os jobb Nokia okostelefon?

Figyelt kérdés

2014. jún. 12. 18:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
65%

Semmivel.

Jozsika2013 nevű felhasználó rengeteg hülyeséget összehordott.


A Nokia egyebkent sem ellenfel manapsag semmilyen komolyabb okostelefonnak.


Szerintem se, nem is tudom miért ajánlják a Lumia 925- öt az S4 helyett :) (irónia....)


A sok megapixeles optika csak parasztvakitas.


Annyira nem, mert a sok megapixel mellé társul egy kiváló optika. Nem véletlenül a Lumia 925 az egyik legjobb kamerás telefon, a maga 8.7 megapixelével.


Az iPhone-nak csak egy felsokategorias Android-rendszert futtato okostelefon ellenfel.


Érdekes, az én Lumia 520-am ugyan olyan gyors kb. mint egy iPhone 4s.


---------------------------------------------


a wp egy nagyon kis piaci részesedéssel futó oprendszer (2,2% csak) emiatt alultámogatott, lehet hogy egyszer meg is szűnik


Nem fog megszűnni. Egyre jobban támogatják.


---------------------------------------------


"bővíthető a memóriája"

ez szempont? minek bővíteni a memóriát amikor mindent cloudban tartasz, zene meg pár app van a telefonon, ha énnél több kell akkor ipad, ha még több akkor macbook air, ha még több akkor macbook pro


Igen, szempont. Sok embernek nincs mobilnetje, meg amúgy is sokan jobban szeretjük a telefonon tárolni a cuccainkat.

Bocs, de nem akarom megvenni az egész Apple-termékcsaládot hogy normálisan tudjak mindent használni.

(Illetve ezért nem, mert egyszer biztos fogok venni egy iMac-et vagy MacBook Pro-t)


ez a termékvonal nem az olcsójánosokra van kitalálva akik 3000ft-os száz éves lassú sd kártyákat akarnak a telefonba dugdosni, itt minden a flashben fut, gyorsan, megbízhatóan, kompromisszumok nélkül


Sokan nem akarunk költeni 200.000 Ft-ot egy használható telefonra, ezért használunk WP-t.

Tudod mi fut flashban?? A telefonod belső memóriája. De hidd el, ez nem csak az iPhone kiváltsága :)

2014. jún. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
33%

Rank . OS Platform . . . . Units . . . . Market share . Was Q4 2013 . . Manufacturers in Top 10

1 (1) . . Android . . . . . . . 229.0 M . . 81.0 % . . . . . ( 77.4 %) . . . . . Samsung, LG Huawei, ZTE, Lenovo, Sony, Yulong/Coolpad, HTC

2 (2) . . iOS . . . . . . . . . . 43.7 M . . 15.5 % . . . . . ( 17.9 %) . . . . . Apple

3 (3) . . Windows Phone . . 6.2 M . . . 2.2 % . . . . . ( 2.9 %) . . . . . . Samsung, Nokia

4 (4) . . Blackberry . . . . . . 3.4 M . . . 1.1 % . . . . . ( 1.5 %) . . . . . . (None)

others . . . . . . . . . . . . . . . 0.3 M . . . 0.1 % . . . . . ( 0.2 %)

TOTAL . . . . . . . . . . . . 282.6 M


hol látod a növekedést? mantrázzátok ezeket a f...ságokat állandóan

2014. jún. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
90%
Van egy iphone 5s-em meg egy lumia 820-am. Az utóbbit jobban szeretem.
2014. jún. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
57%

Jelen pillanatban tényleg sokkal jobb az iOS, fejlesztőgyarapodás ide vagy oda...még mindig nincs WP-n egy normális youtube alkalmazás(dailymotion az van...)

Józsika2013 nagyon okos akart lenni, azért elég durván meg van szabva a wp körüli hardver is, és igen...egy 520-on is pont olyan módon fut a rendszer, mint egy drágábbon, tehát e tekintetben nem sok különbség van...kb csak annyi, hogy az Apple ebben a szegmensben nem csinál semmit, csak a felső árkategóriában.


Ebből is következik, hogy persze, hogy több lumiát adtak el, mert nem 2-3 kapható belőle, hanem legalább 5-6 féle...ha csak azt nézzük, hogy hány lumia 1520-at adtak el egy 5S-hez képest, egyből mások az adatok, ugye?


Vannak dolgok, ami ígéretes wp-ben, de nincs kész...majd talán visszatérhetünk erre év végén...akkor majd meglátjuk, hogy tényleg olyan ütemben megindul-e a fejlesztés rá, mint ahogy azt sokan jósolják...

2014. jún. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Jozsika2013 válasza:
51%

@-=m3dv3=- : hogy miert ajanljak a 925-ot S4 helyett? Fogalmam sincs. Sokkal limitaltabb rendszer es hardver. Max azert, mert olcsobb. Nem allitom, hogy maradektalanul elegedett vagyok a Galaxy S4-emmel, mert nem. De azert funkcionalitasban jobb, mint barmelyik Nokia.


A kamerarol annyit, hogy teljesen felesleges. Mert ilyen felbontashoz olyan lencse is kell. Olyan lencse meg csak profi fenykepezogepekben van. Ha nem akarsz komoly (hangulyozom: komoly) szinten fotot szerkeszteni, akkor total felesleges egy ilyen optika es felbontas egy telefonba azert, hogy epp lefotozd, amint valami vicces tortenik, es 2 masodperccel kesobb feltold a facebookra szerkesztes nelkul.


Az iPhone 4S nem epp e legfrissebb modell. A te Lumia 520-asod meg ugyanolyan gyors lehet - egy, maximum ket alkalmazast futtatva egyszerre.


@#14: az iPhone-nal jobban nem lehet korlatozva a hardver. Egy gyarto, az o szabvanya.


Egyebkent ezt en tapasztalatokra hivatkozva mondom, es nem arra alapzva, hogy mit olvastam. Ezert is irtam, hogy nekem es a felesegemnek milyen keszuleke van. Nem csak a hasamra utottem. Es igen, volt mar a kezemben tobb Nokia is. Tapasztalataim szerint nem versenyzik az iPhone-okkal. Esetleg a regebbi modellekkel. Az arat meg ne keverjuk ide, mert az ar-ertek arany az teljesen mas dolog. Ha azt nezzuk, termeszetesen nem az iPhone a legjobb valasztas. Jo vastagon nem. De a kerdes nem errol szolt.


Termektamogatas, szoftveres tamogatottsag szempontjabol a WP - sajnos - nagyon le van maradva. Bar ne ugy lenne, akkor valszeg nekem is WP-telefonom lenne. Sokkal jobb lenne a szamitogepemen futo Win 8.1 melle.

2014. jún. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Jozsika2013 válasza:
Es azt se felejtsuk el, hogy mig a Lumia 520 2013-ban jelent meg, addig az iPhone 4S mar 2011-es megjelenesekor is csak egy rancfelvarrott keszulek volt.
2014. jún. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!