Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti melyiket vennétek a kettő...

Ti melyiket vennétek a kettő közül és miért illetve melyiket ajánljátok és miért? 1. Samsung Galaxy S5 2. Sony Xperia Z2

Figyelt kérdés

2014. jún. 13. 09:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Z2


Egyrészt mert nekem jobban bejön a sony, de jöjjenek az érvek:


- 3gb ram samsungnál 2, de ott még a touchwiz elfoglal csomó ramot.

- z2 üvegből van és ez nekem sokkal jobban bejön mint a samsung féle műanyag meg sebtapaszos hátlap: [link]

- s5 parasztvakításai semmit se érnek. Minek bele pulzusmérő? Jó mondjuk ha sportos ember vagyok és naponta futok akkor oké, de még akkor sem, mert nem fogok futáshoz egy ekkora telefont cipelni, hanem veszek egy pulzusmérős órát. Ujjlenyomat olvasó? Legalább normálisan működne, de használhatatlan. Vízálló? Na ez már egy jó dolog, csak az a bökkenő, hogy a sony már egy éve ilyen telefonokat és tableteket gyárt. Ja meg nekem a fizikai gomb se jön be. Nem tudom miért erőlteti még mindig a samsung. Ott van a tabletükön is de minek? Csak zavar, lassabban tudod használni a telefont/tabletet. Sokkal gyorsabb egy kijelzős érintő gombsor.

2014. jún. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja meg a kijelző. IPS sokkal jobb szerintem amolednek alig van fényereje, a fehér sárgás és a színek eszméletlenül túlszaturáltak. Nem természetesek. De az IPS-ben nagyon szép természetes színek annak erős fényerővel és fehérrel bár nem olyan feketével mint az amoledben, de minek olyan fekete? Sokkal fontosabb a magas fényerő napsütésben.
2014. jún. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sony. Jobban jársz vele.
2014. jún. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

S5

- Magasabb órajelű processzor

- Könnyebb

- Pulzusmérő

- Ujjlenyomat olvasó

- A Sonyval ellentétben tényleg vízálló

- Fizikai Home gomb, amivel be lehet kapcsolni a kijelzőt, ráadásul nem foglalja a helyet a kijelzőn

- Szebb kijelző, jobb UI, jobban is néz ki (bár ezek szubjektív dolgok.

2014. jún. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Saavedro ***** válasza:
Lehet van home gomb, de a Z2-n meg kétállású, fizikai exponálógomb...sztem az emberek többsége az utóbbinak jobban örül. Meghát a Z2-be mégiscsak ott a 3GB RAM. És igen, ez nem jelent még előnyt, de a magasabb órajel sem az S5 esetében. És megint csak azt tudom mondani, hogy szerintem a 1.5szeres operáns memória jobb az emelt órajelnél.
2014. jún. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!