Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki! Elfelejtettem a...

Valaki! Elfelejtettem a telefonzáramat! Hogy tudnám megcsinálni?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy Core Plus telefonról van szó.
2014. jún. 13. 19:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Hard reset.
2014. jún. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 NERD HD válasza:
biztonsági email
2014. jún. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltatok. Olvastam a Hard Resetről. Elmagyaráznád nekem, hogy csináljam mégis?
2014. jún. 13. 19:58
 4/9 bp1985 ***** válasza:
Úgy, hogy bemész a szolgáltatóhoz, viszed a papirjait, és feloldják...
2014. jún. 14. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ott is csak szimpla Hard Resetet fognak csinálni, ráadásul pofátlanul sok pénzt elkérnek érte.


Nyomd meg a hangerő gomb felfelé részét + középső gombot + kikapcsoló gombot egyszerre ameddig meg nem jelenik a Samsung logó.

A hangosító gombok segítségével válaszd ki a wipe data/ factory resetet majd nyomd meg a bekapcsológombot, hogy megerősítsd.

Válaszd ki a Yes -- Delete all user data-t majd nyomd meg a bekapcsológombot.

Indítsd újra a telefont, és kész.

2014. jún. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
utolsó hozzászóló, tudnál nekem is segíteni? én is elfelejtettem a kódomat, és már nem engedi hogy új mintát próbáljak, beírom a google nevet és jelszót de nem fogadja el... megpróbáltam azt, amit leírtál, de nekem nincs 'középső gomb" (zte atlas w)és nem tudok mit csinálni. segítenél?
2014. jún. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Neked a hangerőszabályzó alsó részét és a kikapcsoló gombot kell, onnantól kezdve ugyanaz. Viszont, remélem tisztában van vele mindenki, hogy a telefonmemórián lévő adatokat ez teljesen letörli.
2014. jún. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sikerült! Köszönöm, sokat segítettél! :)
2014. jún. 15. 18:43
 9/9 anonim ***** válasza:
Örülök. :)
2014. jún. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!