Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 925 névjegyzék...

Nokia Lumia 925 névjegyzék beállítása?

Figyelt kérdés

Kérdésem lenne,hogy Lumia 925-ben ,hogy tudom a telefonkönyvet beállítani,hogy csak a számmal jelölt neveket mutassa,nem pedig azt a több száz email címet stb. Tetszik a telefon,de ez a része bosszant nagyon,hogy nem olyan,mint az androidnál. Ráadásul mindent a Hotmail-be akar menteni,ebben nincs olyan lehetőség,hogy a telefon memóriájába mentsen? Hogyan tudom törölni a névjegyzéket?

Illetve állandóan kapom az értesítéseket,hogy frissítsem a különböző alkalmazásokat,de nem tudom sehol sem letiltani. Segítsen már,akinek windows phone-ja van.


2014. jún. 13. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Van egy jó és egy rossz hírem. A rossz az, hogy csak 8.1-ben van arra lehetőség, hogy kizárólag azok a névjegyek szerepeljenek a telefonkönyben, amik telefonszámot is tartalmaznak. A jó hírem az, hogy hivatalosan 1-2 hónapon belül megkapod a 8.1-es frissítést, de akár már most is felteheted a fejlesztői változatot: [link]


Nincs lehetőség, mindent felhőbe ment, hogy ha úgy adódna, akkor ne vesszenek el.

2014. jún. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És a fejlesztői változatot,ha feltelepítem,akkor elveszítem a garanciát(T-mobile)?
2014. jún. 13. 22:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. jún. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem sikerül telepíteni ezt a frissítést. 3x küldtem el a telefonra,de nem érkezik meg rá.
2014. jún. 13. 23:39
 5/6 A kérdező kommentje:

Bejön a kulcs alatta koppintás:megnyitás,utána jön a "Vállalati fiók beállítása" ott rányomok a hozzáadásra és kilép vissza a kulcsra.

Valakinek ötlete?

2014. jún. 13. 23:53
 6/6 A kérdező kommentje:
Megoldódott...
2014. jún. 14. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!