Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti ezek a boltok közül honnan...

Ti ezek a boltok közül honnan rendelnétek meg az Lg G2-őt?

Figyelt kérdés

Sziasztok Lg g2 telefon vásárlás előtt állok és nem tudom hogy honnan éri meg megrendelni, melyik a megbízhatóbb.. Ez: [link]

vagy ez: [link]

Előre is köszönöm a segítségeket!:)



2014. jún. 14. 13:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

És mi lenne ha nem megrendelnéd hanem bemész egy telefonboltba és megveszed?

[link] és egyébként itt mert itt már én is rendeltem!

2014. jún. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
kb mind a kettő ugyanaz..
2014. jún. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Azért szeretném rendelni, mert nagyon szeretném ezt a telefont, viszont a telefon számom nem szeretném lecserélni, így mindenképpen vagy kártyafüggetlen vagy t-mobilos telefon kéne, de a t-mobile-ban sokkal drágább, és így olcsóbb.:)
2014. jún. 14. 13:38
 4/14 bp1985 ***** válasza:
Egyikből sem... De más ilyen helyről sem.
2014. jún. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Itt csak bolti garancia van, azért is olcsóbb..
2014. jún. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
[link] Itt állítólag gyári garancia van
2014. jún. 14. 16:29
 7/14 anonim ***** válasza:

ez meg egy teljesen ismeretlen oldal.. lasd be olcso es gyari garist nem fogsz talalni..

Kompromiszum, vagy olcsobb bolti varival, vagy +10-20ezer gyári garival.. sok telefont rendeltem mar higgyel nekem

2014. jún. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Jó azért kérdezgetek, mert nem vagyok otthon annyira a telefonokba, szóval bocsánat hogy itt össze vissza kérdezgetek. De mondjuk az miért baj ha nem gyári hanem bolti garancia van hozzá? És mondjuk mi van ha veszek egy bolti garanciásat,de nem romlik el(tehát nem kell felhasználni a garanciát)?
2014. jún. 14. 17:41
 9/14 anonim ***** válasza:
Akkor mázlid van :-) A bolti garanciával az a baj, hogy Kis Pista hátsó helységben szerviezelgeti.. se szakértelem,se alkatrész pótlás nem garantált. Mondjuk a kijelződnek problémája lesz, az a boltnak 20-30 ezer plusz költség lenne, amit nem szivesen nyelnek le.. lényegében a bolt kénye kedvének vagy kitéve. Aztán szaladgálhatsz te akárhova (fogyaszt védelem stb) senkit nem fog érdekelni.
2014. jún. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ahonnan javaslom az az edigital,expansys,pdastore de itt mindenhol zsebbe nyúlós a történet, mert gyártòi garanciát vállalnak
2014. jún. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!