Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Normál sim-ről microsim-re?

Normál sim-ről microsim-re?

Figyelt kérdés
Anyukám előfizetéses (vodafone-nál) és most járt le a hűségszerződése, és egy új szerződéssel akarunk rendelni nekem egy iphone 4s-t. Neten elkezdtünk intézkedni, de aztán ott megakadtunk, hogy ingyen jár hozzá a microsim, de az ugyebár anya száma lenne... a telefonba meg az én számom kell, és ha meg az én számomra állítjuk, hogy úgy küldjék, akkor az én telefonomon lenne az előfizetés stb. Mit lehet ilyenkor csinálni? Az én normál sim-emet levágják micro-ra ha az üzletben vásároljuk meg? Vagy fizetni kell ezért? És ha kell, akkor mennyit? A kártyát ollóval levágós módszert ne írjátok, mert azt félném megcsinálni, tuti elrontanám.
2014. jún. 14. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Tello boltba is le tudják vágni .ott van ilyen specko lyukasztó !
2014. jún. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megrendelitek a telefont, ha anyukádnak kell a mikrosim, akkor azzal, ha nem, akkor anélkül. A te kártyáddal bementek a legközelebbi Vodafone-hoz és elmondod, hogy a te számodra kérnél egy mikrosimet és ennyi. A Telenornál ez ingyenes, szerintem ott is az lesz.
2014. jún. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
így van, ha szolgáltatónál vásárolsz telefont, akkor szerintem mind3-nál díjmentesen cserélik, illetve általában úgy adják a kártyát, hogy ki lehet belőle törni minisimet és microsimet is, tehát ha esetleg anyudnak minisim kell, akkor simán bele tudja rakni ebbe a keretbe, és tudja használni.
2014. jún. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
de akkor is ha más telefonszámra kérjük és nem arra, amivel előfizetünk rá?
2014. jún. 14. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!