Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia L telefonom vagy...

Sony Xperia L telefonom vagy és a napokban elképesztően hamar lemerül akkor is ha nem használom. Az előlapi kamera mellet van egy pirosan világító valami . Mi az oka ennek?

Figyelt kérdés
Eddig tökéletesen működött a telefon. Viszont az elmúlt napokban nagyon gyorsan lemerül. Egy éjszaka alatt akár 30-40%-ot is (eddig úgy 3-4% merült egy éjszaka alatt). És észrevettem egy pirosan világító szenzort vagy nem is tudom mit. Van összefüggés a kettő között ? Mit tegyek?

2014. jún. 14. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:
a pirosan vilagito au ertesitesi led , ha keves akud van akk. villog
2014. jún. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
egyszer nekem is volt hasonló,de aztan kétszer feltöltöttem és helyrejött a kicsike,nem tudom mitol volt...piros cucc az meg mindig ott van
2014. jún. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De én nem az alsó ledről beszélek. Az előlapi kamera mellet (ami nem alul van) van egy piros pöttyszerű lámpa ami kb 4-5 napja van ott .
2014. jún. 14. 22:44
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem telepítettél újabb alkalmazást a Play-ről? Amit látsz, a közelségérzékelő lehet, alig látható halvány piros fénye van. Ennek pedig telefonáláskor kellene működnie, illetve egy-két alkalmazás is használhatja.

Telepítsd a Wakelock Detector nevű alkalmazást és figyeld, mi tartja ébren a telefont. A megfelelő alkalmazás eltávolításával a jelenség is megszűnik.

2014. jún. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!