Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új mobiltelefonok árusításához...

Új mobiltelefonok árusításához mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Új mobiltelefonok árusításával szeretnék foglalkozni. Minden márka gyakorlatilag összes típusával. Online formában szeretném ezt tenni,viszont nem tudom,hogy merre induljak? Nyissak webshopot? Vagy esetleg Facebook?

2014. jún. 15. 07:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne indulj sehova,ha itt lyukadtál ki.
2014. jún. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem facebook, küldj az ismerősöknek üzenetet hogy nálad vegyenek telefont és szóljanak a barátaiknak is

nagyon menni fog a bolt

sok sikert

2014. jún. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Második. Köszönöm!! Mindenképp kipróbálom!
2014. jún. 15. 10:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Garanciális ügyintézésre, szervízelésre, alkatrész ellátásra gondoltál már? Rohadt sok szívás van vele. Ha nincs egy jól átgondolt üzleti terved, márpedig nincs, hogyha itt kérdezel, hogy egyáltalán hogyan kezd el, akkor bele se kezdj, mert rohadt nagy bukta lesz belőle.
2014. jún. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Merész gondolat, de nagyon jó!


Mindenképpen kell egy személyes kapcsolat, ehhez pedig egy akármilyen kis bolt, némi raktárral.

Egyszer vásároltam futártól, de inkább az üzletbe megyek, hogy ott vegyem át a kütyüt. Ott, ha valami nem gömbölyű, rögtön tisztázható.


Minden márka, minden típusával? Először is vagy húsz-harmint, nagyjából ismert gépet igencsak alaposan ismerned kell. Ez idő, és telefonigényes..

Aztán az összes mérvadó tesztet mentsd le könnyen elérhető helyre, ha kell nyomtatható(is) legyen..


stb...stb...stb...


már vennék is egy Z Ultrát, ha nyitva lennél...

2014. jún. 16. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!