Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megjavitjak, vagy kicserelik...

Megjavitjak, vagy kicserelik vagy nem csinalnak majd semmit?

Figyelt kérdés
Majusba vettem LG G2-ot es mar az egyik hangszoroja(a baloldali)nem mukodik. Nem csinaltam ele semmit,nem ejtettem le, meg alig egy honapja van meg. Szerintetek kezdenek majd vele valamit?
2014. jún. 15. 09:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg van ra garancia, szoval minimum ingyen megjavitjak. Ha nem tudjak, akkor kicserelik. Legalabbis a garancianak ez a celja. De ahhoz meg kell lennie a papirjainak.
2014. jún. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszt.:)

Minden papirja megvan.

2014. jún. 15. 10:04
 3/6 anonim ***** válasza:

Garancia van (érvényes, meglévő papírokkal), hangszóró szerintem cserére van, kb. 10 perc a csere. Ha nincs, berendelik, megjön, berakják.

Lehet nem is hangszóró baja van, hanem a füles csatlakozója nem kapcsol vissza, amikor kihúzod a dugót. Csatlakozót is lehet cserélni, az macerásabb, de nem gond az se.

Nálam hangszóró baj volt, több mint 2 évesen, ebayről rendeltem, megjött, betettem.

2014. jún. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszt:)

Nem hiszem hogy a fulessel lenne a baj, mert fules nelkul hallgattam a zenet amikor eszrevettem, hogy az egyik hangszoro mukodik csak.

2014. jún. 15. 10:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom csak egy hangszoró van benne, a masik racsos ize alatt mikrofon van! De mobilarenan a G2 topicba kérdezz utána, nehogy hulyenek nezzenek szervizbe :-D
2014. jún. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A helyzet az hogy kiprobaltam fulessel is, es csak az egyik fules szolt. Kiprobaltam egy fejhallgatoval csak az egyik oldalt szolt. Kiprobaltam a fulest es a fejhallgatot a tesom telefonjan es mindketto mukodott. Tehat szerintem az hangszoro lenne.
2014. jún. 15. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!