Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mikor tudom frissíteni a...

Mikor tudom frissíteni a telefonomat WP8.1-re?

Figyelt kérdés
Nokia Lumia 1520. Automatikusan fogja felajánlani, vagy ha nem, hogy kell?

2014. jún. 15. 12:38
1 2
 1/12 meszike91 ***** válasza:
100%

Elvileg a még a nyáron letölthedet, de ez szolgáltatófüggő is.

Addig fel tudod tenni a Developer Preview verziót.

2014. jún. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Automatikusan fel fogja ajánlani, de szerintem érdemes - főleg 1520-ra feltenni a Preview for Developers verziót, mert sokat javít a felhasználói élményen (nem felnagyított a rendszer, hanem a 6"-os mérethez optimalizált)


[link]

2014. jún. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, ki fogom varni. Ha majd a rendes verzio is kesz lesz, es felajanlja, akkor ha nem tetszik, vissza tudom allitani win8-ra? Csak a previewnel van effele hatrany, vagy minden frissitesnel?
2014. jún. 15. 17:12
 4/12 anonim ***** válasza:
Most még vissza lehet tenni a fejlesztői változatról a sima 8-as verzióra, viszont a végleges után nem tudni. Amúgy 1520-on senki nem panaszkodott a fejlesztői változatra, rendesen megy mindenféle gyors merülés és fagyás nélkül, szerintem nyugodtan rakd fel, majd meglátod mennyivel jobb lesz vele a "kis" 1520! Mintha kicserélnék... :) Legalábbis nekem olyan érzés volt, mintha egy teljesen új telefonom lenne.
2014. jún. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Jöhetnek még kiegészítő válaszok, ha szükséges. :)
2014. jún. 15. 22:25
 6/12 anonim ***** válasza:

NEM lehet visszaállítani 8.1-ről 8-ra, sem most, sem később.

Egyébként semmilyen hátrányod nem lesz belőle, nem tartom valószínűnek, hogy nem fog tetszeni.

2014. jún. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Felraktam. Nos, vannak hibái. Az a kérdésem, hogy majd a végleges (vagymi) verzióra ezek kivlesznek javítva (rossz grafika az Xbox avataroknál, nem mennek a csempék ki a kijelző széléig, kicsik a gombok, stb)??
2014. jún. 21. 23:29
 8/12 A kérdező kommentje:
*ki lesznek?
2014. jún. 21. 23:29
 9/12 anonim ***** válasza:
A csempék eddig sem értek ki a kijelző széléig, Xbox-ra pedig fog még érkezni frissítés. Az UI az ugyanilyen lesz a véglegesben is, 6"-os kijelzős WP-re direkt lettek kisebbek a karakterek, mert eddig olyan volt, mint egy felnagyított 4,5"-es... Tehát optimalizálták a nagy méretre.
2014. jún. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez nem egy béta verzió, hanem a nyári kiadás előzetese. Igaz, van 1-2 funkció, ami még nem aktív benne, de "hibamentes". Így csak az eddigi megszokott rend szerinti frissítések várhatók rá.
2014. jún. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!