Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnám frissíteni Sony...

Hogyan tudnám frissíteni Sony Xperia SP telefonomat 4.3 androidra úgy, hogy lehetőleg ne jöjjön a szokásos fagyás+lassulás amiről sokan irnak?

Figyelt kérdés
Jelenleg android 4.1.2 rendszer van rajta gyárilag.Bekapcsoláskor jött 1 frissitési lehetőség 12.1.A.1.201 néven(ez mire jó?ettől is meghülyül a készülék)Nem széthackelni akarom és a garancia is jó lenne ha megmaradna:)

2014. máj. 10. 21:13
 1/4 Pinczel Csanád ***** válasza:
Szerinzem igen mert én is a netről töltötem le egy programot és a telefonomra rátelepítettem USB csatlakozzón keresztül és most is frissebb a telóm az oldal nevére nem emlékszem
2014. máj. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A telefon értesítési sávját húzd le, és kattints rá az új szoftverre. Töltsd le és telepítsd. Pc nem kell. Nekem ez vált be, egyszerű, gyors és hibátlanul fut.
2014. máj. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Javaslok utána egy hard reset (ha lassú lesz), azaz leveszed a telefon hátlapját és az OFF gombot benyomod egy tűvel, vagy tollal. Én több mint egy hétig kínlódtam a 4.3 miatti lassúsággal, először az értesítősávos telepítést csináltam, majd SUS-sal, majd PC Companion-nel, de nagyon lassú volt. Aztán csak a hard reset segített.
2014. máj. 11. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi az infókat
2014. máj. 12. 07:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!