Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tényleg menőbb tablettel az...

Tényleg menőbb tablettel az utcán, mint okostelefonnal?

Figyelt kérdés

Nem mint ha fel akarnék vágni, csak kérdezem, mert a telefonálást leszámítva mindkettő majdnem ugyanaz, viszont a telefon nincs olyan bumszli nagy, könnyen el lehet rakni, így praktikusabb. Húgom szerint viszont az okostelefon már annyira hétköznapi, hogy a tablet hordása sokkal menőbb!

Ti hogy látjátok?



2014. jún. 15. 13:58
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Az igazi kúlmájer csókák desktop PC-vel meg 21 inches crt monitorral flangálnak az utcán.
2014. jún. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyertelmuen menobb tablettel.
2014. jún. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
18%
Húgod hány éves? 12? Akkor megértem, hogy ezt mondja. Mert rohadtul ne menő, ha valaki tablettal mászkál, vagy iPhone-nal, vagy akármilyen hiperszuper cuccal... :D
2014. jún. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem gáz.
2014. jún. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szerintem nincs baj a legtöbb hiperszuper modern cuccal, kivéve hogy a márka drágasága miatt túlértékelik az iPhon-t, én sose vennék! De általába véve az okostelefon például nagyon menő, annak ellenére, hogy ma már megszokott dolog, de ez a kijelentése a húgomnak meglepett és elgondolkodtatott, ezért vagyok kíváncsi a többség véleményére! Egyébként 18 éves.
2014. jún. 15. 15:31
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem menő az okostelefon :DD

Az meg röhejes ha egy tablettal mászkálsz az utcán...

2014. jún. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez olyan, mint a drága karóra, vagy a drága-fényes cipő...egyből észrevenni, hogy mid van, és adsz magadra...


Telóban már a hat collos a menő, persze jobb márka...Sony, Asus,stb...


Tablet is lehet feltűnő, de csak jobb fajta, max tíz collig, elegáns (bőr)tokban, logoval...


Egyébként minden menő, ami minőséget tükröz..a minőség az meg ugye pénzbe kerül...néha nagyon sokba.

2014. jún. 16. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Akkor jó, maradok az eredeti tervnél, tablet kilőve és inkább okostelefont veszek a mostani gagyi helyett!

Köszönöm a válaszokat! :)

2014. jún. 21. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!