Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ciki tablettel telefonálni?

Ciki tablettel telefonálni?

Figyelt kérdés
Sajna elromlott a telóm ìgy újat kell vennem. Megnéztem pár webshopot stb ahol láttam néhány androidos tabletet ami tetszett, ráadásul simes ìgy lehet velük telefonálni. Oké vannak már headsetek de nem gáz ezekkel a nagy táblákkal az utcán telefonálni? :D

2014. máj. 4. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Feltalálták már "néhány" éve a hadseteket... Sőt, van vezeték nélküli, mágikus verzió is!
2014. máj. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Nem gáz,de kényelmetlen.
2014. máj. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 lustig ***** válasza:
54%
szerintem egyszer-egyszer elmegy, de állandóra nem jó. ezt neked kell eldöntened, h ciki e. képzled el magad, h nyaralás közben előkapod a főtéren a tabletet, és azzal telefonálsz (nem lehet mindig headsettel)
2014. máj. 8. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Várok még egy kicsit, hátha találok egy olyan mobilt ami tetszik, de ha nem akkor megveszem a SIM-es tabletet :)

Amúgy szívesen várok még további válaszokat. Mindenkinek megy a zöld kéz!

2014. máj. 8. 22:21
 5/5 anonim ***** válasza:
72%
Dehogy ciki, az egyre nagyobb telefon a divat. Lást Samsung Note, az is nagy, mégis sokan használják. Ha téged nem zavar, egyáltalán nem számít cikinek.
2014. máj. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!