Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudtok okos telefont mondani...

Tudtok okos telefont mondani jó akkumulátorral? Többi lent.

Figyelt kérdés

Lumia 920asom van, de az agyamra megy az hogy 1 óra játékot nem bír ki az akkuja, de nem tudom miért, elején még jobbacska volt, bár már akkor se volt rózsás a helyzet, de már az agyamra megy, vettem kisegítő akkumulátort, de azzal se bírja még annyit se mint az osztálytársam 520-asa.


Lehetőleg megint Lumiát választanék, ti mit ajánlotok?



2014. jún. 15. 20:02
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
Sony xperia Z
2014. jún. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
szerintem az 520 sem rossz mondjuk én nem wp-s vagyok .
2014. jún. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az a gond a Z-vel hogy egy használt lumia 920 és még max 20 ft nyi pénzem van, ennél többet nem tudok rááldozni, 720-ason gondolkodtam, csak az a fél giga RAM zavar benne... Vajon lesz 730-as? Arra kíváncsi lennék, hátha valami jót összehoznának.
2014. jún. 15. 20:12
 4/10 segal jusko ***** válasza:
22%
Ne nokiát vegyél, annak rossz az aksija. Ink. Samsung vagy Sony.
2014. jún. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
512 MB RAM-os Lumiákon nem mindegyik játék fut és nem úgy, mint a 920-on. Háttérben futó feladatok közül ki vannak lőve a nem használatosak? NFC, helymeghatározás be van kapcsolva (mert ha igen, de nincs rá szükséged, akkor kapcsold ki őket). Amúgy akksiban az egyik legjobb Lumia a 1320 (az 1 GB RAM-osok között), de 625-nek és 720-nak is jobban bírja az átlagosnál.
2014. jún. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#4, na mert azok miért bírnák jobban? Főleg, hogy Android erőforrás pazarló a WP-vel szemben.
2014. jún. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 segal jusko ***** válasza:
43%
Vegyél nexus 5-öt, annak piszok jo az aksija.
2014. jún. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%

Tényleg sikerült a legkevésbé hozzáértőknek összegyűlnie ehhez a kérdéshez? Csak mert 0 jó válasz érkezett.


#1


Xperia Z? Ezt te sem gondolhatod komolyan


#2


Valószínűleg 920 után 520-ra fog váltani...pláne, hogy abba is csak 1430 mAh-ás aksi van, nagyon kicsinek számít.


#4


Rengeteg Nokia van, és akad olyan, amibe jó nagy aksit pakoltak.


#5


NFC ha megy, ha nem, szinte semmit sem fogyaszt, a helymeghatározás is csak akkor fogyaszt valamit, ha aktív, tehát ha épp egy olyan alkalmazásba vagy, ami beméri a helyzeted.


#6


Talán azért, mert akad Samsung és Sony telefon hatalmas aksival, a Galaxy S5 és Xperia Z2 pl. a top 5 legjobb üzemidővel rendelkező mobil között simán ott vannak.

Android meg hol erőforráspazarló? Ilyen hülyeségeket honnan vesznek az emberek?


#7


A Nexus 5-be ha egy valami nem jó, akkor az az aksija. Nem mondom, hogy rossz, de a jelenlegi csúcskategóriás mobilok közül a legkisebb aksival rendelkezik.


Kérdező:


Lumia 920-at talán 60k-ért el tudod adni (de szerintem még az 50k-nak is örülhetsz), tehát 80k-ért kéne mobilt nézni.

Ahogy már valaki írta, Lumia 1320 az egyik (inkább A) legjobb Nokia aksi terén, hisz hatalmas aksit pakoltak bele. Hátrány, hogy hatalmas kijelző is jár mellé, ami szerintem a legtöbb embernek már túl nagy.


Még Lumia 925 is szóba jöhet, nem sokkal másabb, mint a 920, aksija is ugyanakkora, de a 920-nak is tovább kéne bírnia, szóval valószínűleg csak elromlott az aksid, és igazából ha vennél egy új 920-at az is jobban bírná.

2014. jún. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%

Strapabíró akksia a LG G flexnek van, és a Samsung note III-nak(ez cserélhető is)..


Persze ezekhez spórolni kell még egy picikét, de megéri.

2014. jún. 16. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
53%
Motorola Moto G, google gyártmány. Több napos üzemidő és 50.000ft
2014. jún. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!