Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudok dönteni, iPhone 5s...

Nem tudok dönteni, iPhone 5s vagy Sony Xperia Z1 Compact?

Figyelt kérdés

Az iPhone mellett szól az iOS, amely nekem sokkal jobban tetszik, szép, elegáns, stabil. Az Android elhalványodik mellette. A telefon is nagyon szép.


A Sony Z1C hardveresen viszont erősebbnek tűnik, bővíthető, az aksija egyértelműen tovább bírja, mint az Apple telóé.


Az iPhone esetében zavar még, hogy állítólag nem lehet rá egyszerűen fájlokat feltölteni, letölteni, a telefon és egy laptop között, mint az Android esetében, ami nehézkesnek tűnik számomra.


Vélemények, egyéb meglátások, tapasztalatok?



2014. jún. 15. 23:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Youtube zene letöltése?

Van alkalmazás Iphonera, amivel csak beírod a zenét és már játsza a zenét, minek töltsem le. Rossz minőségben...

Amúgy van ilyen alkalmazás is.

2014. jún. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Most én is iphone 5s-t szeretnék venni, tehát iphonet.

Igazából sok szempontból nézheted. Nem tudom hogy lány vagy e vagy fiú. Ha lány, akkor mindenképp azt mondanám h iPhone. Mégpedig azért, mert a másik telefon, hatalmas telefon. Két kézzel kell fogni, zsebbe nem lehet tenni, és még jó súlya is van. Illetve egyáltalán nem lányos, nőies telefon.

ha férfi vagy, akkor nyilván ez az opció nem számít.

Családon belül van Z1, férfinél. Szereti a telefont, hisz okos telefon. Az aksija 2 napig kibirja. Jó, nem ül a mobilneten egész nap, mert nincs neki, de intenzíven telefonál, munka ügyeket intéz rajta. Nem szokott lefagyni se, bár a kamera néha csak úgy leáll, pedig a telefon még fél éves sincs. Olyan, mint egy galaxy. Nincs nagy külnbség ami a telefont illeti, nyilván minden picit javítottabb, okossabb. A fényképezője nagyon jó. A hátoldali tényleg nagyon jó. Szép képeket csinál. De ahhoz képest h mennyi megapixeles, az én fele annyi telefonom is hasonlót csinál. Az első kamera is jó,de nekem picit fura a kép..

iPhonnal még nem volt dolgom, de az az országot eléggé megosztotta. Vagy utálják, vagy szeretik/imádják. Olyan nincs akinek semleges lenne.. Aki utálja az a WP-ra szavaz..legtöbb esetben. Az tény, h az ára nagyon magas, de szerintem nem lehet rossz telefon.

2014. jún. 29. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!