Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha Telekomnál egyösszegben...

Ha Telekomnál egyösszegben vásárolnék mobilt két év hűséggel Next M csomagra akkor kellene előleget vagy valami hasonlót befizetni vagy az csak részletfizetés esetén van?

Figyelt kérdés
Tehát új telefont vásárolnék Next M csomagban egy összegben és azt szeretném tudni, hogy egyösszegű vásárlásnál is kérnek előleget vagy csak részletfizetésnél?

2014. jún. 16. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:
nem mélyedtem el telekomékban, de az egyösszegű vásárlás számomra azt jelenti, hogy valamit kifizetsz egy az egyben ... tehát nem részlet, nem előleg, nem anyámtyúkja, hanem a teljes lóvé kifizetendő
2014. jún. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tudom, de van amikor kérnek az előfizetésre valami előleget
2014. jún. 16. 11:51
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem előfizetésre nem kérnek
2014. jún. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
értem, csak felhívtam a telekomot és azt mondták hogy kérhetnek az előfizetésre de majd eldől, de a honlapon semmilyen tájékoztatás nincs erről szóval fogalmam sincs
2014. jún. 16. 11:57
 5/5 A kérdező kommentje:
azért kérdeztem, hátha vásárolt már valaki igy
2014. jún. 16. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!