Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia z minden érdekel?

Sony xperia z minden érdekel?

Figyelt kérdés
Főként tulajok irjanak tapasztalatok stb.

2014. jún. 16. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Szar a kijelzője, ezen kívül nincs túl sok baja.
2014. jún. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem szar a kijelzője, csak a sok idióta ember úgy áll hozzá hogy jaj TFT kijelző ez már elavult. A telefonról annyit hogy nagyon gyors, csak még ne frissítsd kitkat-re mert még nem jó, a kamerájára sincs panaszom. A vízállóságát is bizonyította már, csap alá betettem és semmi baja nem lett.
2014. jún. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sok idióta ember, azt hiszi csak azért fikáznak valamit, mert neten olvasták, hogy TFT a kijelzője és akkor szar.


Igenis szar a Z kijelzője, legalábbis más felsőkategóriás mobilhoz képest. Ha nem láttál jobbat, akkor lehet tetszeni fog, ha kicsit is értesz hozzá, láttál már élőbe sok telefont, akkor fel fog tűnni, hogy igenis szar a kijelzője.

2014. jún. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Orfeus ***** válasza:
Barátom egy éve Z-m van. Se az S4 se az S5 kijelzője nem jobb. Sokkal természetesebbek a színek, azok olyan élenkek h 20 perc filmnézés után könnyeztem. Fényerejét feltolod szintén veri őket. Nem értem ezt a fikázást, folyton oltják, furcsa mód csak az akinek samsungja van vagy csak neten látott Z-t.
2014. jún. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Xperia Z-m van!3hónapja van meg a teló!Előtte Galaxy S3 volt!Na hogy én többet Samsungot nem veszek mobilba az is biztos!Nézzétek meg mennyire gagyi az S4-S5 kinézete!Bucsus az egész kinézete!Nézzetek meg egy Sony Z-t!Mondjuk nekem nem tetszik a Samsungok kezelőfelülete sem!Soha többé Sámsung!
2014. okt. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!