Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Z? (minden érdekel)

Sony Xperia Z? (minden érdekel)

Figyelt kérdés

Ősszel lesz kétéves a mostani SE Xperia Neo V telefonom, és mivel egyre jobban akad, magától kikapcsol, nem érzékeli az érintést, arra gondoltam keresek valami mást. Elsősorban olyan felsőkategóriás készülékeket néztem, amik kb egy éve jöttek ki, ezért az áruk nagyban csökkent.

Számomra a legfontosabb az lenne, hogy a telefon nagyon gyors legyen, és minél tovább gyors is maradjon, ezenkívül néha fényképezek, elég sokat netezek, facebookozok, zenét hallgatok. Igazából mindenre kíváncsi vagyok, leginkább tulajdonosokat kérdeznék az eddigi tapasztalatokról, de bárki(csak ne troll :D) bármi használhatót/érdekeset ír, azt megköszönöm. Vagy ha a telefon ellen szóltok, akkor mit ajánlanátok helyette és miért? Sony telefonokat részesítem előnyben. A válaszokat türelmetlenül várom, és előre köszönöm :D



2014. márc. 12. 19:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
41%
A Z már "elavultnak" számít, mint csúcskategóriás telefon. A kijelzője elég gyenge, és szervizelni se túl könnyű. Ha nem számít a vízállóság, akkor inkább S4, vagy HTC One
2014. márc. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

"gyors legyen és minél tovvább gyors is maradjon"

iphone-ban és lumiákban gondolkodnék a helyedben

de nagyon erősen

2014. márc. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Az, hogy elavult, miben nyilvánul meg?

Iphone nekem túl drága, a windows phone-k pedig nem tetszenek, de köszönöm :)

Szerintetek, ha leginkább Sony-t szeretnék, akkor várjak majd inkább a következőkre Z1+Z1Ultra meg amik még jönnek?

2014. márc. 12. 19:43
 4/23 anonim ***** válasza:

z1 compact inkább aktuális és időtállóbb is lesz szerintem

mindenesetre kár hogy nem tetszik a wp..

2014. márc. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
100%

Nos, én nem olyan rég vettem újonnan egy Z-t. Akinek ez elavult, az remélem a NASA alkalmazottja, és az ottani viszonyokhoz szokott...

Szóval. Még pont megfelelő méretű, feketében irtó szép, elegáns, és van valami a tapintásában, amire nem jöttem rá, hogy mi, de nagyon tuti.

Minden szirszar alkalmazást letöltöttem rá, kicsiket, nagyokat, játékokat, MINDENT, de még egyszer sem fagyott le. Soha.

A kamerája gyönyörűen fényképez, néhány képem után azt hitték, valami atombrutál géppel dolgozok.

Ja, és a wifije egy atomerőmű, olyan jeleket érzékel, amiket másik telók már rég nem(és fel is csatlakozik persze). A sonykban meg a kedvenc funkcióm az intelligens csatlakozás, ez is benne van, szóval eddigi életem legjobb telefonja.


Ja igen, haterek, előtte S4-em volt, és simán veri!

2014. márc. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
még annyit, hogy a vízállót úgy értsd, hogy kétnaponta beszappanozom, és folyó víz alatt mosom. Az ég egy adta világon semmi baja nincs
2014. márc. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Nekem HTC One-om van. Az én véleményem szerint simán veri a Z-t, de ez csak személyes vélemény
2014. márc. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor megnézem a htc-t is :)
2014. márc. 12. 20:25
 9/23 anonim ***** válasza:

a Z-t ne. nem mondom, hogy elavult, de van nála jobb is . Sony-k közt is.

Addigra simán jó lesz még ősszel egy Z1, Z1 compact is, még fog csökkenni az áruk tutira

2014. márc. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Szerinted nyárra, vagy télre mennyire menne le az ára mondjuk egy z compactnak?

(Nyár abban az esetben, ha találok valahol jól fizető diákmunkát, tél akkor ha csak szülinapra kapom meg)

80k körül már jó lenne

2014. márc. 12. 20:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!