Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudom beállítani T...

Hogyan tudom beállítani T mobile-s telefonom esteén, hogy amikor a telefonom ki van kapcsolva akkor is jelezze a nem fogadott hívásokat?

Figyelt kérdés
Kerestem neten, kerestem az ügyfélszolgálaton keresztül, de nem találtam ez ügyben semmit. Várom a segítségeteket! Köszönöm.
2008. júl. 31. 13:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

HIVASERTESITO kódszó elküldése a 1430-ra.

Vagy online ügyfélszolgálat, vagy 1430 hívása.


A szolgáltatás bekapcsolásával a meglévő átirányítások törlődnek.


[link]


A gugli pedig a barátod :)

2008. júl. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerencsés vagy! Én átlag 3 havonta kapcsoltatom ki az ügyfelessel a hívásértesítőt, de mindig automatikusan visszakapcsolják! :(
2008. júl. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezért a hívásértesítőért kell fizetni? Drága?
2008. aug. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, most néztem a T-mobile-nál. Ott az van hogy előfizetőknek díjmentes, Domonosoknak is 100ft. Ez nem rossz.
2008. aug. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Dominosoknak
2008. aug. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
nem kell ahhoz felhívni semmit.. a telefon menüjében be lehet állitani a hangpostánál.. én ott állitottam be .. "átirányítás ha nem elérhető" és ezt a funkciót kell bekapcsolni..
2008. aug. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
...jah és nem kell fizetni érte...
2008. aug. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sajnos kell érte fizetni, de nem a szolgálatásért, hanem akkor, amikor visszahívod azokat, akik kerestek amíg ki voltál kapcsolva! Nem véletlenül találták ki ezt a szolgáltatást!

Én úgy vagyok vele, hogy azért kapcsolom ki, hogy békén hagyjanak! Ha valakinek sürgős, akkor keres később megint! Nehogy már én hívogassam vissza őket!

Ezért kapcsoltatom ki mindig az értesítőt, de sajnos állandóan visszakapcsolják. :(

2008. aug. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én nem hangpostát szeretnék, azt ki is kapcsoltam a telefonom menüjében. Hívásértesítő kell. Tény és való, hogy ha kikapcsolom, akkor az azért van, hogy ne zavarjanak, viszont ha ismét bekapcsolom, tudni szeretném, hogy keresett e valaki. És bizony vannak oylan helyzetek, mikor illendő a telefont kikapcsolni. És ha az idő alatt keresnek fontos ügyekben, tudjam már visszahívni az illetőt. köszönöm a segítséget.
2008. aug. 4. 11:01
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
én nem mondtam h hangposta... csak ott kell beállítani!! ahogy leirtam ... és ha kivan kapcsolva a telefonod és bekapcsolod akkor kapsz sms-t h ki hivott!
2008. aug. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!