Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlotok?

Milyen telefont ajánlotok?

Figyelt kérdés

Fontos, hogy gyors legyen, az aksit viszonylag sokat tartsa és nagy képernyője legyen...ha lehetséges érintőképernyős.

Tudom, hogy a piacon a legdrágább telefon megfelel mindezen követeléseknek de nekem egy olcsóbb is megfelelne.


Tudom, hogy vannak telefonguruk akik szinte mindent tudnak a telokról és ezért tettem fel ezt a kérdést.


2014. jún. 16. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Lumia 625: gyors, átlagosnál nagyobb, átlagon felüli az üzemideje, és nem százezres tétel.
2014. jún. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az LG Optimus F6 is hasonló. Azt kéne eldöntened hogy melyiknek az operációs rendszere felel meh jobban az igényeidnek.
2014. jún. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem tudok semmit sem a windows phone-ról sem az androidról. Egy régi sony ericssonom van...most kezd tönkremenni. Ti melyiket ajánljátok? Melyik miben jobb?


Láttam jobb áron a lumia 520-ast. Az milyen?

2014. jún. 18. 20:53
 4/4 anonim válasza:
Én az Iphone 5C-t tudom ajánlani az nem is annyira nagyon drága, és baromi megbízható ;)
2014. aug. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!