Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyen okos telefont vegyek...

Melyen okos telefont vegyek ami meg felel a szempontoknak?

Figyelt kérdés

Ár: 50.000-75.000 ha valami nagyon jó akkor 80.000 max.

Minél erősebb poci (lehetőleg 4 magos)

Kamera,meg méret nem annyira izgat.


Ami meg fogta a figyelmemet az az Samsung S3 de nem tudom most az LTE menyivel ér többet mint a sima meg éri e egyáltalán.



2014. jún. 17. 12:32
 1/8 trickentrack válasza:

Én a Sony Xperia L-t tudom ajánlani!

Nekem is ez van néhány hónapja és nagyon bevált.

Minden appot rendesen futtat.

2014. jún. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 b95 ***** válasza:
Motorola Moto G. 60k az Expansys-nál a 16 GB-os változat.
2014. jún. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Moto G-t már 50k-ért is láttam valamelyik GSM boltba, de igazából 60 meg 70k-ért is a legjobb mobil, minden pénzt megér.

Nincs nála jobb ennyi pénzért, pont. Ezzel nem lehet veszekedni, ha valaki szerinted van ennél jobb, az téved.


Kicsit drágábban, már 80k körül talán lenne Nexus 4 is, ami jobb lenne, de nagyon szar az aksija, ez miatt én inkább nem venném meg.

Ha egy használt Nexus 5-öt találsz akkor az nagyon megérné 80-ért.


Moto G-ből meg lehet érdemes várni a 4G+microSD-s változatra, külföldön már kapható, itthon még lehet nem, ha pedig nem érdekel a 4G+microSD akkor a mostanit is megveheted, mert egyébként ugyanaz.

2014. jún. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Xiaomi Hongmi
2014. jún. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


Az oldalt csak azért linkeltem mert itt jó a leírás. Tudom hogy van máshol olcsóbban is.

2014. jún. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok


THL T-200 a három közül a legjobb.

2014. jún. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A THL T-200 kamerája elől, hátul 13MP, 2GB rammal, 32GB belső tárhellyel, és ráadásul octa core procival. Az Xperia L a nyomába sem ér.
2014. jún. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A THL nem gagyi márka
2014. jún. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!