Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki rendelt már eröl az...

Valaki rendelt már eröl az oldalrol okostelefont? Www.Aliexpress.com

Figyelt kérdés
40 ezerért adnak 180 ezres telefonokat azok milyenek? mi az oldalról a vélemény?

2014. jún. 17. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Az Aliexpress megbizhato oldal, de szerintem valamit elnezhettel, mert 40 ezerert biztos hogy nem adnak 180 ezrest, esetleg valamit amit ugy nez ki mint a 180 ezres.
2014. jún. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Állítólag nem rossz oldal, de az a telefon amit Te néztél, nyilván egy klón.
2014. jún. 18. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat de honnan tudom megkülönböztetni a klont?
2014. jún. 18. 08:34
 4/4 anonim ***** válasza:

Rendszeresen az aliexpressről vesszük a telefonjainkat és az oldal is megbízható, a telefonok is jók.

Úgy emlékszem 60 napos garanciád van a pénzedre, amit egyetlen gombnyomásra kaphatsz vissza.


Ettől függetlenül olyan mint a vatera, vásárolj megbízható eladótól. Olvass utána a telefonoknak, és lehetőleg ne az itthon megszokott portfóliót keresd, magyarán súlyos hibának tartanám ha Samsungot akarnál venni.

Keress helyette valami normális olcsó telefont, valóban 30 ezerből szuper jókat fogsz kapni.

(én a pandawillen nézek mindig körül választék ügyében, és az aliexpressen veszem meg a kinézett készüléket).

Olyanoktól vásárolj, akiknél ingyen van a posta, és készülj rá, hogy 27% áfát kell majd fizetni.

És mondom, ha nem valami klónt veszel, hanem rendes kínai gyártó telefonját, akkor nem lesz semmi gond.

2014. jún. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!