Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az Aliexpresstől vásároltam...

Az Aliexpresstől vásároltam egy okostelefont november 14-én. A mai napig nem érkezett meg, a rendelés állapota teljesítettnek mutatkozik. Viszont ha a nyomkövetési számot beütöm a posta nyomkövetésbe, egyik postán sincsen nyoma?

Figyelt kérdés
Hiába írok naponta e-mailt nekik, nem válaszolnak. Járt már valaki így? Mi a teendő ilyenkor?

2014. jan. 26. 11:56
 1/4 anonim ***** válasza:
63%

Erre mondják azt, hogy beszoptad.


Gondolom vettél egy iPhone-t 100-150 USD-ért.

2014. jan. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az Aliexpressnek van "buyer protection" része. Nem e-mailt kell nekik írni, hanem ezen a rendszeren keresztül jelezni, hogy nem jött meg a csomag.


Ellenben erre 45 napod van, ha jól dereng. Ha 45 napig nem küldesz visszajelzést, akkor az Ali automatikusan úgy veszi, hogy minden rendben volt, lezárja az adás-vételt és az eladónak elküldi a pénzt. Ha te ezen időkereten belül nem jelentkeztél akkor "besz0ptad".

2014. jan. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
30-50nap alatt teljesul a csomag ha ingyessen vetted! En amit oktober kozepen fizettem ki december 2dik heteben kaptam meg! Ugyhogy legy nyugodt meg amugy sincs ertelme mar pampognod! Soval nyugi!!
2014. jan. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos ezt már cseszheted. Az ali lezárta a tranzakciót. Mivel Te a megadott időn belül nem jelezted,hogy nem kaptad meg,így már hiába reklamalsz. Mondjuk nem értem,ha a posta oldalán a megvásárlása után pár nappal nem jelenik meg információ,akkor miért nem reklamaltal? Akkor kellett volna és visszakaptad volna a pénzed.
2014. jan. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!