Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elromlott az iPhoneom lighting...

Elromlott az iPhoneom lighting kábele, utángyártottat vagy eredetit vegyek?

Figyelt kérdés
Kicsit félek az utangyártott kábelelktől,viszont az eredeti nagyon drága 5000ft.Szerintetek?

2014. jún. 18. 10:22
 1/8 Tengor ***** válasza:
Eredeti. Sok százezres telefon mellett, nehogy már 5000 Ft olyan drága legyen!
2014. jún. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A drót az drót.

Az utángyártott kábel épp azt tudja, mint az apple által istenített.

Nyugodtan megbízhatsz benne, rengeteg pénzt fogsz megspórolni vele, és őszintén megér a sznobizmus annyit, hogy ilyen kábellel villogj?

A számítógépedhez is csak drótot veszel ha az elromlik nem?

2014. jún. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha vigyázol rá, és nem hajtod félbe többször, akkor jó az utángyártott is.
2014. jún. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Tengor ***** válasza:
#2, a drót az lehet, hogy drót, de a kábel nem drót, az kábel, ami áll sok drótból és némi műanyagból. Az utángyártott cuccok között is van többféle. Van amelyikből tényleg csak a márkát spórolják ki és van, amiből az anyagot is.
2014. jún. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Eredetit vettem végül,de megfogadtam ha ez is tönkremegy utána utángyártottat veszek😃
2014. jún. 18. 15:21
 6/8 bp1985 ***** válasza:
Pedig mindenhol azt híresztelték, hogy soha nem megy tönkre a lighting...
2014. jún. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2014. jún. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én azért azt hozzáteszem, hogy igenis van különbség kábel-kábel között. muszáj egy bizonyos sávszélesség ahhoz, hogy normálisan működjön, utángyártott meg vagy ilyen, vagy nem...képes csak ezért rinyálni a gép, hogy nem ismeri fel, vagy csak szimplán lassú...nekem van egy olyan kábelem is, ami külső akksihoz van, egyszer kipróbáltam, és kínszenvedés azzal zenét másolni, mert nagyon lassú...pedig az még nem is az a 200 Ft-os ebay-es kamukábel, hanem aránylag jónak mondható cucc.
2014. jún. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!