Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha veszek egy Samsung Galaxy...

Ha veszek egy Samsung Galaxy S5 clont akkor mire számítsak? Azt tudom, hogy lassabb lesz de, hogy programok hiányoznak belőle stb?

Figyelt kérdés

2014. jún. 18. 13:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Sokféle s5 klón van. Van a javástól, a szinte ugyanolyanig.

Melyiket akarod?

2014. jún. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát amit most rendeltem ahhoz ez volt írva

"klón másolás, az eredeti logót, a mérete az eredeti, az eredeti anyag, a súlya az eredeti, az eredeti sebesség

mtk6582 quad-core"

2014. jún. 18. 13:44
 3/7 anonim ***** válasza:

Vigyázz az akksijával, mert nagyon kínai, könnyen felrobban!

Sokszor hallittam, hogy sok használat után felrobbant..><

2014. jún. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nyugi ellenőrzött helyről rendelem, nem hiszem, hogy ilyet piacra raknak, de a kérdés nem ez volt :)
2014. jún. 18. 13:51
 5/7 anonim ***** válasza:
A kérdés úgy helyes, hogy mire ne számíts? Örülj ha telefonálni tudsz vele egyáltalán.
2014. jún. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tapasztaltad vagy csak "hallottad" mert olyanoktól kérdezem aki tapasztalt ebben.
2014. jún. 18. 14:08
 7/7 Alex Fly ***** válasza:
Arra, hogy lesz egy szerkezeted, ami úgy néz ki messziről, mint egy S5. Hogy aztán a hardvere is közel azono-e az eredetivel vagy egy 3210-es Nokia képességeivel rendelkezik, az meg a gyártótól fögg.
2014. jún. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!